Kırklareli Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8048 3 kez görüntülendi.
  • Kırklareli, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Kırklareli Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Kırklareli merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Leipzig Almanya'da "Kuzey Avrupa Ovası"nın bir kısmı olan "Kuzey Alman Ovası"nın en güney tarafinda bulunan "Leipzig Ovası" içinde bulunur ve "Weisse Elster", "Pleisse" ve "Parthe" adli üç nehrin birbirine kavuştuğu bir mevkide kurulmuştur. Genellikle şehrin konumlandığı bölge, "Leipzig Nehir Kenari Ormani" gibi, biraz bataklik arazidir; fakat şehrin kuzeyinde bazı kireçtaşı alanları da bulunmaktadır. Burada genel manzara ovalıktır ama bazı moren ve drumlin tepecikleri de bulunmaktadır.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Şehir sınırları içinde bazı ormanlar bulunmakla beraber Leipzig etrafındaki bölge nispeten ormansızdır. 20. yüzyılda bu bölgede bazı açık kömür madenleri işletilmelerinden geriye büyük çukurlar kalmıştır. Bunların çoğunluğu göl veya gölete dönüştürülmektedir.

Leipzig Roma döneminden kalan, doğudan batıya ülkeyi kateden antik "Via Regiz - Kral Yolu" ile kuzeyden güneye uzanan "İmparatorluk Yolu - Via Imperii" yollarının kavşağında bulunmaktadır.

Ortaçağ'da Leipzig etrafı surlarla çevrili bir şehirdi. Günümüzde şehir merkezini çevreleyen "Çevre Yolu" bu eski surların yerine yapılmıştır ve surların nereden geçtiğini göstermektedir.

Kırklareli genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Kırklareli çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Kırklareli · Babaeski · Demirköy · Kofçaz · Lüleburgaz · Pehlivanköy · Pınarhisar · Vize · Kirklareli · Demirkoy · Kofcaz · Luleburgaz · Pehlivankoy · Pinarhisar
İnece · Kavaklı · Üsküp · İğneada · İgneada · Limanköy · Limankoy · Kıyıköy · Kiyikoy · Bulgaristan · Aziziye Dereköy Hamzabeyli Sınır Kapısı · Malko · Tarnovo · Burgaz · Varna

Kırklareli merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Branda, tente, stor (güneşlik), yelken, çadır ve kamp malzemeleri imalatı (şişme yataklar dahil). Halı (duvar halısı dahil) ve kilim imalatı (paspas, yolluk ve benzeri tekstil yer kaplamaları dahil)
Halı, kilim vb. için çözgücülük, halı oymacılığı vb. faaliyetler. Ağ ve ağ ürünleri imalatı, sicim, kınnap, halat veya urgandan (balık ağı, yük boşaltma ağları, vb.)!

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Almanya İş Başvuru Formu OnlineBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Edirne Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Edirne Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Siteleri (Edirne) İlan / kayıt numarası : # 8034 3kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Edirne Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ...

  • Diyarbakır Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Diyarbakır Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Siteleri (Diyarbakır) İlan / kayıt numarası : # 7984 4kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Diyarbakır Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 ...