Edirne Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8034 3 kez görüntülendi.
  • Edirne, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Edirne Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Edirne merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Kassel, Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı bir şehir.

Tarihi çok eskilere dayanan bir şehir olan Kassel, tarihi öneminin yanı sıra 2007 yılı sonu itibarıyla 192.121 kişilik nüfusu ve ekonomisiyle de hâlâ önemli bir şehir konumundadır.

Kassel ayrıca Türklerin yerleştiği kentler arasındadır.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Marburg: Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Lahn nehrinin kenarına kurulmuş bir şehirdir. Frankfurt'un yaklaşık 100 kilometre kuzeyindedir. Ülkedeki en önemli öğrenci şehirlerinden biridir (Universitätsstadt). 1527'de derebeyi Phillipp tarafından kurulmuş Marburg Philipps Üniversitesi (Marburg Üniversitesi) dünyanın ilk protestan üniversitesi unvanına sahiptir. Şehir uzun yıllardan beri Alman öğrenciler için olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinden gelen üniversite öğrencileri için de önemli bir eğitim merkezidir.

Edirne genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Edirne çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Edirne Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü Kesan Lalapasa Meric Suloglu Uzunkopru Kapıkule Kapikule Yunanistan Bulgaristan Haskovo Plovdiv Kavala

Edirne merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Besin yönünden zenginleştirilmiş sporcu yiyeceklerinin imalatı. Hazır çorba ile hazır et suyu, balık suyu, tavuk suyu ve konsantrelerinin imalatı.
Maya ve kabartma tozu imalatı (bira mayası dahil). Suni bal, karamela, kabuksuz yumurta, yumurta albümini vb. imalatı. Çiftlik hayvanları için hazır yem imalatı.

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Almanya İş Başvuru Formu OnlineBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırklareli Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Kırklareli Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Siteleri (Kırklareli) İlan / kayıt numarası : # 8048 3kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kırklareli Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 ...

  • Diyarbakır Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Diyarbakır Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Siteleri (Diyarbakır) İlan / kayıt numarası : # 7984 4kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Diyarbakır Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 ...