Antalya Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 7978 2 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Antalya merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Tuna'nın güneyi, Münih'i de içine alan bir platodur. Daha güneyde Bavyera Alpleri uzanır. Alpler'in Bavyera bölümü 1.000 m'yi geçen ormanlık tepelerden oluşur. Bu tepelerin arkasına dik sırtlar ve platolar (batıda Allgau Alpleri, doğuda Berchtesgaden Alpleri) yükselir. Bavyera Alpleri'nin en yüksek noktası Wetterstein Dağları'ndaki Zugspitze'dir (2.962 m). Zugspitze aynı zamanda Federal Almanya'nın da en yüksek noktasıdır. Bavyera'da Aşağı Main Vadisi gibi bazı yerler dışında Orta Avrupa için sert sayılabilecek bir kara iklimi görülür.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Günümüzde eyaletin güneydoğusunda eski Bavyeralılar, güneybatsında Bavyera-Schwaben kökenliler ve kuzeyde Frank kökenliler yaşar. Geleneksel farklılıklar köylerde varlığını sürdürmektedir. Eski Frank köyleri oldukça büyük ev kümelerinden oluşmuştur. Tarlalar ise dar ve uzun şeritler biçiminde sıralanmıştır. Evlerin bazısı kumtaşından, bazısı da taş ve ahşaptan yapılmıştır. Bazı yörelerde taş döşemeli sıra evlere de rastlanır. Eski Bavyera ve Schwaben'de hem kümelenmiş, hem de tek bir sokaktan oluşan köyler vardır. Buralardaki evlerin döşemeleri genelde ahşaptandır.

Antalya genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Antalya çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Akseki · Aksu · Alanya · Demre · Döşemealtı · Elmalı · Finike · Gazipaşa · Gündoğmuş · İbradı · Kaş · Kemer · Kepez · Konyaaltı · Korkuteli · Kumluca · Manavgat · Muratpaşa · Serik · Varsak · Düzlerçamı · Boğazkent · Kadriye · Kundu · Lara · Barınaklar · Güzeloba · Çallı · Altınkum · Hurma · Dokuma · Doğu Garajı · Teomanpaşa · Kaleiçi · Masadağı · Olimpos · Adrasan · Çıralı · Kalkan · Patara ·

Antalya merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Sebze tohumlarının yetiştiriciliği (şeker pancarı tohumu dahil, diğer pancar tohumları hariç).
Meyvesi yenen sebzelerin yetiştirilmesi (hıyar, kornişon, sivri ve dolmalık biber, kavun, karpuz, kabakgil türleri, domates, biber, patlıcan vb.).

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Yurtdışı İş İlanları Eleman BulmaBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Karabük Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Karabük Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışında Eleman Arayanlar (Karabük) İlan / kayıt numarası : # 8042 5kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Karabük Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin...

  • Bolu Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Bolu Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışında Eleman Arayanlar (Bolu) İlan / kayıt numarası : # 8029 3kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Bolu Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ki...