Iğdır Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8040 12 kez görüntülendi.
  • Iğdır, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Iğdır Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Iğdır merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Offenbach batısı ve doğusu ile Frankfurt kentine sınırdır. Kuzeydoğusunda ise Maintal vardır. Kuzeyinde ise Offenbach kentine bağlı semtler olan Mülheim am Main ve Obertshausen vardır. Güneyinde ise yine Offenbach kentine bağlı Neu Isenburg ve Heusenstamm vardır. Limburg an der Lahn, Almanya'nın Hesse eyaletine bağlı Limburg-Weilburg ilçesinin merkezi olan şehirdir. Bu şehir Taunus ve Westerwald nehirlerinin kıyısnda bulunmaktadır.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

xxxxDeCity

Iğdır genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Iğdır çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Iğdır · igdir · Aralık · Karakoyunlu · Tuzluca Halfeli · Hoşhaber · Melekli

Iğdır merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Yün ve tiftik elyafının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi. Jüt, keten ve diğer bitkisel tekstil elyaflarının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi (pamuk hariç). Suni ve sentetik elyafların bükülmesi ve iplik haline getirilmesi (filament ipliği ve suni ipek elyafı imalatı hariç). Kot kumaşı imalatı.

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Almanya İş Başvuru Formu OnlineBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bitlis Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Bitlis Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışında Çalışacak Eleman (Bitlis) İlan / kayıt numarası : # 8028 4kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Bitlis Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ...

  • Avusturya İş İlanları Eleman Arayan Firmalar Şirketler

   Avusturya İş İlanları Eleman Arayan Firmalar Şirketler

   Yurtdışında Çalışacak Eleman İlan / kayıt numarası : # 7103 145kez görüntülendi. Ocak 9, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Avusturya İş İlanları Eleman Arayan Firmalar Şirketler Avusturya iş ilanları eleman arayan firmalar şirketler ülkeler bakıcı bebek hasta çocuk yaşlı bakıcısı arayan aileler aşçı eve yardımcı temizlikçi dadı yurtdışında çalışacak eleman işçi aranıyor ...