Hakkari Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8039 3 kez görüntülendi.
  • Hakkari, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Hakkari Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Hakkari merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Offenbach 1875 yılında yaklaşık 25.000 kişilik bir nüfusa sahipti. 1900'lü yıllarda bu sayı ikiye katlanarak 50.000'i buldu. 18 Ağustos 1954 yılında Offenbach kenti içinde yaşayanların sayısı 100.000 oldu. 1972 yılıda tarihinin en büyük nüfus artışını yaşayarak 121.283 oranını yakaladı. 2007 sonlarına doğru yapılan sayımda ise belirlenen rakam 117.224'dir.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Alman olmayıp da bölgede yaşayanlar ile birlikte nüfus ölçüm sonuçları şu şekildedir. Devlet memurları %30,1 (35.326 kişi) en büyük grubu oluşturuyor. Sonra en büyük yabancı nüfus olarak (7.193) oranıyla ilk sırada Türkler geliyor. Daha sonra sırasıyla İtalya (3.916), Yunanistan (3.610), Sırbistan ve Montenegro (3.156), Hırvatistan (1.905), Polonya (1.769), Fas (1.628) ve Bosna Hesek (1.357). Bu şekilde Offenbach yabancıların yaşadığı en büyük kentlerden bir olma özelliğini taşır.

Hakkari genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Hakkari çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Hakkari · Çukurca · Şemdinli · Yüksekova Derecik Aktütün Dağlıca Anadağ Çölemerik Colemêrg Aqqare Colemerik Cukurca Semdinli Yuksekova Mergabütan

Hakkari merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Doğal jüt, keten ve diğer bitkisel tekstil elyaflarının imalatı (kardelenmesi, taraklanması vb.) (pamuk hariç). İpeğin kozadan ayrılması ve sarılması, Sentetik veya suni devamsız elyafın kardelenmesi ve taraklanması. Doğal ipeğin bükülmesi ve iplik haline getirilmesi,Pamuk elyafının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi.

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Almanya İş Başvuru Formu OnlineBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bingöl Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Bingöl Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Başvuru (Bingöl) İlan / kayıt numarası : # 8027 2kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Bingöl Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ...

  • Ankara Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Ankara Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yurtdışı İş İlanları Başvuru (Ankara) İlan / kayıt numarası : # 7977 7kez görüntülendi. Şubat 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Ankara Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ...