Konya, Ankara, Adana, Mersin, Kayseri, Denizli, Trabzon, Gaziantep, Eskişehir, Çanakkale, Aydın, Manisa, Antalya, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli yaşlılar ve hastalar için yatılı, gündüzlü part time bakıların en çok ihtiyaç duyulduğu illerimiz arasındadır.

Hepimizin sonu yaşlılıktır ve yaşlılar aynı birer çocuk gibi hizmete muhtaçtırlar, aynı bir çocuk gibi alıngan ve bir çocuk gibi de mutlu olabilen bir yaş aralığıdır. Firmamız yaşlı ve hasta bakımı evde bakıcı hizmeti vermektedir. Evde bakıcı hemşire, evde bakıcı hizmeti, evde yaşlı bakımı gibi alanlarda yılların tecrübesi ve uzman kadrosu ile firmamız sizlere güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır.

Yaşlarımızın ve hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik ve uyulması gereken tedavilere uygun olarak firmamız sizinle özel olarak belirlediğimiz periyodik şablona göre hizmet veriyoruz. Kısa süreli yada uzun vadeli olarak yada ara ara belirli periyotlarda isteklerine göre bir düzenleme hazırlıyoruz ve çalışıyoruz.

Yaşlı Ve Hasta Bakımı, Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

yaşlı bakıcı

Yaşlı Bakıcı

Yaşlılarına gündüzlü veya yatılı eşlik edecek bay bayan uzman Türk ve yabancı bakıcılarımız hizmetinizde...

hasta bakıcı

Hasta Bakıcı

Hastalarınıza hastanede veya evlerinde bakacak ilaç pansuman temizlik gibi günlük bakımlarını yapacak elemanlar.

Refakatçi

Refakatçi

Uzman bay ve bayan refakatçilerimiz sayesinde artık hastanızı bırakıp rahatlıkla işinize gidebilirsiniz...

yatılı bakıcı

Yatılı Bakıcı

Hiçbir ihtiyacını kendi başına karşılayamayacak veya yalnız kalması uygun olmayan hastalar ve yaşlılar..

Yabancı Bakıcı

Yabancı Bakıcı

İşlerinde oldukça uzman olan ve çok talep gören Azeri, Özbek, Türkmen, Ukraynalı, Rus bakıcılarımız...

Felçli Yatalak Hasta Bakımı

Felçli Yatalak Hasta Bakımı

Yürüme zorluğu çeken veya tamamen yürüyemeyen hasta ve yaşlılarınız için özel eğitimli bakıcılarımız...

⁣⁣Yaşlı Hasta Bakımı Yaşlanmak, her bireyin yaşayacağı fizyolojik bir durumdur. İnsan yaşadığı sürede hayatın akşı içerisinde yaşlandığının veya yaşlanmaya başladığının pek farkında olamaz. Belli aralıklarla aynaya baktığımızda, yüzümüzde meydana gelen kırışıklıklar moralimizi bozsa da insan beyni aynada görmek istediklerini görür.⁣⁣

⁣⁣Sonra bir gün bir sohbet ortamında yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı gördüğünüzde, ondaki yaşlanmayı fark edersiniz. Saçları beyazlamış, ten rengi değişmiş, göz çukurlukları belirmiştir. O arkadaşınızın sizin görünüşünüzü nasıl değerlendirdiğini merak edersiniz. Aslında herkes gibi siz de yaşlanmaya başlamışsınızdır.⁣⁣

TIKLA ARA
WhatsApp