Ücretsiz ilan verme sitesi bir sosyal sorumluluk projesidir ve ailelere ve iş arayanlara yardımcı olmayı amaçlar, bakıcı dadı çocuk bebek yaşlı hasta bakıcı refakatçı gündelikçi temizlikçi yardımcı destek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar şirketler ve bu alanlarda eleman personel hizmet bilgi destek ihtiyacı olanlar için ücretsiz ilan duyuru haber bilgi paylaşım portalı. Sitede adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır. Bu site eleman iş vs bulmak amacı ile kimseden ödeme para istemez.

Yardım

Ücretsiz İlan Verme Sitesi Hakkında Yardım Site Kullanımı Hakkında Bilgiler

 
http://www.nannyturkey.com   sitesi üzerinde kayıt olup ilgili kategorilere detaylı metinler ile ilanlarını bırakırsanız böylelikle bakıcı eleman arayan arama yapan aileler / elemanlar kişiler sizi daha çabuk bulacaktır.
 
Ücretsiz kayıt linki http://www.nannyturkey.com/user/register
Ücretsiz ilan ekle linki  http://www.nannyturkey.com/user/login

İlan verilirken dikkat edilecek hususlar

 
İyi bir başlık ( 60 - 60 karakter arası )
İyi bir açıklama ( aradığınız nedir, ne zaman, nerede, özellikleri, gereksinimler, şartlar koşullar vs hakkında detaylı bilgiler, 150 - 160 karakter arası olması )
İyi fotoğraf(lar) / resim(ler) ekleme 
 
-------
 
NOT : Değişik metinler ile daha çok ilan metinleri hazırlayıp değişik kategoriler altına daha fazla ilan vererek hızlı bulunma / aradığınız bulma şansınızı artırırsınız. 
Her ilana bir resim eklemeniz ilanınızın daha iyi dikkat çekmesini ve bulunurluğunu artırmaktadır.
 

İyi bir ilan nasıl verilir?

İyi bir ilan dikkat çekici başlık, iyi ve uzun, ilan konusu ile alakalı her türlü bilginin bulunduğu detaylı açıklamadan oluşmalıdır. Sadece " iş arıyorum " , " bakıcı arıyorum " gibi 2 , 3 kelimeden oluşan ilanlarla sonuç almanız imkansızdır.

 

Bakıcılık eleman bulma alanında ilan veren Ticari Firmalar Şirketler mutlaka İŞKUR NO su yazması gerekmektedir.

www.nannyturkey.com sadece ücretsiz yer sağlayıcı hizmeti sunduğu için içeriklerden verilen ilanlardan ilanı yayınlayan sorumludur. Firmaların şirketlerin mutlaka İŞKUR NO yazması gerekmektedir. Kendine iş arayan ve kendi evine işyerine eleman arayanların, yani iş bulma konusunda ticari olarak aracılık yapıp para kazanmayanların İŞKUR NO girmesine gerek yoktur.

 

NOT : Bu site kesinlikle kimseden iş eleman bulma, kayıt vs gibi hiç bir ad adı altında para talep etmez. Site herkese ücretsizdir. Adımızı kullanarak para isteyenler kesinlikle dolandırıcıdır. Adımızı kullanarak sizden para isteyen hiç kimseye para göndermeyiniz.