Ülkemizde bayanların kültürel, ekonomik ve daha bir çok nedenlerden dolayı bakıcılık işlerine sıcak bakmaması ve bu alanda çalışmak istememelerinden dolayı, bu hizmete ihtiyaç duyan aileler, firmalar ve şirketler taleplerini yurtdışından karşılamak zorunda kalmaktadır. Ayrıca Nepal, Filipin gibi ülkelerinde bayan vatandaşları hizmetçilik ve bakıcılık alanlarında son derece uzmanlaşmış devasa bir insan gücüne sahiptir. Bu ülkelerden istihdam edilen bayan ve erkek bakıcılar ve hizmetçiler hem ekonomik fiyata çalışmakta, aynı zamanda eğitimli disiplinli ve çalışkandırlar.

Özellikle ülkemizde son yıllarda Filipinli ve Nepalli bakıcıların sayısında inanılmaz bir artış gözlenmekte ve bu alanda talepler hızla artmaktadır. Nepal ve Filipinler'den bakıcı temizlik vs elemanı getirten ailelerin şikayet ve memnuniyetsizlik oranları binde 1 bile değildir. Uluslararası sahip olduğumuz geniş network ağımız ile istediğiniz ülke vatandaşı bakıcı hizmetçi ve yardımcı elemanı size aynı gün içerisinde temin ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ


Nepalli Bakıcı

Nepalli Bakıcı

Bakıcılık ve diğer pozisyonlarda dünya'da en çok tercih edilen elemanlardır. Dürüst, çalışkan ve işlerinde...

Filipinli Bakıcı

Filipinli Bakıcı

Bu ülkenin çalışanları bakıcılık ve hizmetçilik alanında çok uzmandır ve ayrıca ücretleri oldukça düşüktür...

Türkmen Bakıcı

Türkmen Bakıcı

Ortak dilimizin neredeyse aynı olmasından mütevellit birçok Türk ailenin tercih ettiği bakıcılardır, ülkemizde...

Gürcü Bakıcı

Gürcü Bakıcı

Sınır komşumuz olan bu ülkenin bakıcıları hem kolay ve hızlı bulunur, hemde işe alım süreçleri çok basittir...

İngiliz Bakıcı

İngiliz Bakıcı

Çocuklarının iyi bir İngilizce öğrenmesini isteyen aileler tarafından tercih edilen İngiliz bakıcılar çok güzel ve zeki...

Kırgız Bakıcı

Kırgız Bakıcı

Türkmenistan gibi Türkiye kültürüne oldukça yakın olan bu ülkeniz kızları çok çalışkan, bilgili ve eğitim...

Evinize konutunuza yazlığınıza ofisinize işyerinize vs yabancı uyruklu ( filipinli, nepalli, türkmen, kırgız, suriyeli, ingiliz vs ) hizmetçi, dadı, temizlikçi, bakıcı vs personel almak isterseniz, bu alanda uzun yıllara dayanan uluslararası bir tercübeye sahip danışmanlık ajansımızdan destek alabilirsiniz. Size en güvenilir kesinlikle % 100 memnun kalacağınız yabancı elemanları hiç bir danışmanlık vs ücreti almadan ayarlıyor ve getirtiyoruz.

Part time veya devamlı yabancı uyruklu eleman bakıcı çalıştırmak isteyen aileler, firmalar, şirketler yabancının oturum ikamet sigorta vs gibi hiçbir işlemleri ile uğraşmamakta olup, tüm yasal süreç, bizim tarafımızdan tamamlanmaktadır. İşveren olarak size sadece çalıştırdığınız personelin ücretini yine kendisine ödemek kalmaktadır. NANTUR organizasyon danışmanlık ajansı ne ailelerden ne yabancı uyruklu elemanlardan hiç bir ad ve hizmet adı altında ücret, para ve komisyon talep etmemektedir. Bu işlemler tamamen ücretsiz sağlanmaktadır.

İzmit Kocaeli İstanbul Tekirdağ Ankara Antalya Konya Gaziantep Antalya Muğla Aydın Samsun Amasya Isparta Eskişehir Kütahya Elazığ Malatya Diyarbakır ve diğer tüm illerde hizmet veriyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp