Sivas Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8057 5 kez görüntülendi.
  • Sivas, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Sivas Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Sivas merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Türkiye'nin ilk ihtisas üniversitesi olan İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ), bu kentte İngilizce ve Almanca eğitim veren bir üniversite kurmak üzeredir. Bütün Avrupa'dan öğrenci kabul edecek olan üniversitenin 2008 yılında eğitime başlaması planlanmaktadır Alman makamları üniversitenin kurulmasına izin vermedi.

Göttingen, Aşağı Saksonya eyaletinin güneyinde bulunan ve üniversitesi ile ünlü Almanya şehri. Üniversite ile şehir yapısal olarak da iç içedir.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Orta Çağ'dan beri Mainz başpiskoposluğuna bağlı olan Göttingen'in halkı katolikti. 1528'de Martin Luther'in öğretileri popülarite kazandı. 1529'da eski bir Dominik manastırı olan Paulinerkirche'de ilk Protestan vaazı verildi. Bunu takip eden asırlar boyunca halk Lüteranlığı seçti. Hannover Protestan Lüteran kilisesine bağlı olan şehirde Lüteran olmayan Protestan kiliseler de bulunur. 1746'da üniversite öğrencileri için açılan Katolik ayinleri sonradan halka da açıldı. Reformdan sonra 1787'de ilk Katolik kilise olarak Saint Michael sonra da 1929'da Saint Paul Katolik Kilisesi açıldı. Bugün bölgedeki nüfusun çoğunluğu Lüteran ve Katoliktir. Ayrıca 1894'te kurulan Baptist cemaati, 1946'da kurulan Mennonit ve Mormon cemaatleri bulunur.

Sivas genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Sivas çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Sivas Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik İmranlı Kangal Koyulhisar Suşehri Şarkışla Ulaş Yıldızeli Zara Nuri Demirağ Akincilar Nuri Demirag Divrigi Dogansar Golova Gurun Susehri Sarkisla Ulas Yildizeli

Sivas merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Spor ve antrenman giysileri, kayak kıyafetleri, yüzme kıyafetleri vb. imalatı (mayo, bikini dahil) (dokuma, örgü veya tığ işi kumaştan). Yazma, tülbent, eşarp, vb. imalatı (dokuma, örgü veya tığ işi kumaştan). Eldiven, kemer, şal, papyon, kravat, saç fileleri, kumaş mendil, atkı, fular, duvak vb. giysi aksesuarları imalatı (deriden, dokusuz kumaştan veya dokuma, örgü veya tığ işi kumaştan) (bebekler için olanlar hariç).

Yayın tarihi: Şubat 17, 2020 Yayınlayan / Yazan : Nitelikli Vasıflı Eleman PersonelBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Schengen Vizesi Parmak İzi Uygulaması

   Schengen Vizesi Parmak İzi Uygulaması

   Vize Sorgulama İlan / kayıt numarası : # 7318 8kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Schengen Vizesi Parmak İzi Uygulaması Vize Bilgi Sistemi (VIS - Visa Information System) (Yönetmelik (EC) 767/2008) Vize bilgi sistemi parmak izi alma işlemiyle yakında ilgilidir. Parmak izi alma veya biyometrik veri toplama işlemi Schengen vizesi al...

  • Almanya Vizesi Parmak İzi Verme İşlemleri

   Almanya Vizesi Parmak İzi Verme İşlemleri

   Vize Sorgulama İlan / kayıt numarası : # 7302 7kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Almanya Vizesi Parmak İzi Verme İşlemleri 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren Türkiye'den vize başvurusunda bulunacak olan tüm başvuru sahiplerinden biyometrik bilgilerin (parmak izi kaydı) alınmasına karar vermiştir. Bilgiler, Avrupa Vize Bilgi Sistem...