Kağıthane NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7959 5 kez görüntülendi.
  • Kağıthane, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Kağıthane NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kağıthane genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Kağıthane, Türkiye’nin en önemli kenti olan ve yerküre üzerindeki yeriyle dünyanın önemli noktalarından biri sayılan İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Kağıthane, Karadeniz’i Marmara Denizi’ne birleştiren ve Asya ile Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran yeryüzünün önemli su yollarından olan İstanbul Boğazı’nın batısında, Avrupa yakasında bulunmaktadır.

Kağıthane merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Kağıthane genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Kağıthane
İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan · Çeliktepe · Emniyet Evleri · Gültepe · Gürsel · Hamidiye · Harmantepe · Hürriyet · Mehmet Akif Ersoy · Merkez · Nurtepe · Ortabayır · Seyrantepe · Sultan Selim · Şirintepe · Talatpaşa · Telsizler · Yahya Kemal · Yeşilce

Kağıthane ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;
Baraj ve bentlerin inşaatı, Açık havada yapılan sporlara uygun tesislerin ve eğlence alanları yapılarının inşaatı (golf sahaları, açık stadyumlar, tenis kortları, atletizm sahaları, plaj tesisi, dağ barınakları, eğlence parkları vb.), Madencilik ve imalat sanayisi yapılarının inşaatı (sarım mili ve kuleleri, maden yükleme ve boşaltma istasyonları, rafineriler, kimyasal tesisler vb.)
Başka yerde sınıflandırılmamış bina dışı diğer yapıların inşaatı (arazi iyileştirilmesi ile birlikte arazinin parsellemesi dahil, iyileştirme yapılmaksızın parselleme hariç), Doğalgaz işleme tesisleri inşaatı, Yıkım işleri (binaların ve diğer yapıların yıkılması ve sökülmesi).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Sinop Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Sinop Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Vize Randevusu (Sinop) İlan / kayıt numarası : # 8056 5kez görüntülendi. Şubat 17, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Sinop Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin k...

  • Almanya Ankara Büyükelçiliği Yetki Alanı Sorumlu Olduğu İller

   Almanya Ankara Büyükelçiliği Yetki Alanı Sorumlu Olduğu İller

   Vize Randevusu İlan / kayıt numarası : # 7303 7kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Almanya Ankara Büyükelçiliği Yetki Alanı Sorumlu Olduğu İller İstanbul Başkonsolosluğu Yetki Alanı İzmir Başkonsolosluğu Yetki Alanı Ankara - Gaziantep - Trabzon iDATA Ofisleri Adana Adıyaman Ağrı Aksaray Amasya Ankara Ardahan Artvin Bartın Batman Ba...