Gaziosmanpaşa NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7957 6 kez görüntülendi.
  • Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Gaziosmanpaşa NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Gaziosmanpaşa genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Bir zamanların Taşlıtarla’sı, bugün modern binaları, alışveriş merkezleri, bilgisayarlı okulları ve eğlence merkezleriyle yeni bir görünüm kazanmıştır. Gaziosmanpaşa’nın 2023 yılında İstanbul’un tercih edilen en önemli lokasyonu olmasını sağlayacak yatırımlara hız verilmektedir. İlçemiz, daha güzel ve daha konforlu yapılarla birlikte otoparkları, sosyal donatı alanları, eğitim kurumları, hastaneleri, cadde ve sokaklarıyla modern şehrin yükselen değeri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Gaziosmanpaşa merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Gaziosmanpaşa genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Gaziosmanpaşa; İstanbul Avrupa Yakası Beşyüzevler Küçükköy Taşlıtarla Bağlarbaşı Barbaros Hayrettin Paşa Fevzi Çakmak Hürriyet Karadeniz Karayolları Karlıtepe Kâzım Karabekir Merkez Mevlana Pazariçi Sarıgöl Şemsipaşa Yenidoğan Yenimahalle Yıldıztabya

Gaziosmanpaşa ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Enerji santralleri inşaatı (hidroelektrik santrali, termik santral, nükleer enerji üretim santralleri vb.), Kentsel (kısa mesafe) elektrik hatlarının inşaatı (trafo istasyonları ve yerel sınırlar içerisindeki dağıtım alt istasyonları vb.). Telekomünikasyon şebeke ve ağlarının bakım ve onarımı, Uzun mesafe telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altı telekomünikasyon iletim hatları). Kentsel (kısa mesafe) telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (anten dahil iletim kuleleri ve trafo istasyonları ve yerel sınırlar içerisindeki dağıtım alt istasyonları vb.).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Siirt Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Siirt Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Vize Danışmanlık (Siirt) İlan / kayıt numarası : # 8055 3kez görüntülendi. Şubat 17, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Siirt Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin k...

  • Almanya Vize Başvurusu iDATA ofisleri

   Almanya Vize Başvurusu iDATA ofisleri

   Vize Danışmanlık İlan / kayıt numarası : # 7304 9kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Almanya Vize Başvurusu iDATA ofisleri Tüm iDATA ofisleri, Türkiye’de ikamet ettiğiniz il veya ilçeden bağımsız olarak, vize başvurunuzu kabul etmektedir. Fakat dış temsilciliklerin belirlenmiş yetki alanları bulunmaktadır. Buna bağlı olarak her iDATA...