Osmaniye Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8053 3 kez görüntülendi.
  • Osmaniye, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Osmaniye Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Osmaniye merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Taşlaşmış orman Kulturkaufhaus Tietz bölgesinde bulunabilir. Ender görülen ormanlardan biridir ve varlığı birkaç milyon yıl öncesine dayanır. Aynı zamanda şehrin sınırları dahilinde Burg Rabenstein bölgesinde en küçük Sakson kalesidir. Şehir, Alman birliğinden beri dikkate değer ölçüde gelişmiştir. Sanayisinin çoğu yok olmuştur ve şehrin çekirdeği büyük alışveriş merkezleri dahil olmak üzere birçok küçük mağaza ile tekrar inşa edilmiştir. Zara, H & M, Esprit, Galeria Kaufhof, Leiser Shoes ve Peek & Cloppenburg'u da içeren bu mağazaların çoğu ünlü isimlere sahiptir. Büyük "Galerie Roter Turm" (Red Tower) alışveriş merkezi genç insanlarıyla ünlüdür. Chemnitz Sanayi Müzesi sanayi mirasının Avrupa'daki rotası olan ERIH'in başlangıç noktasıdır.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Önceden bir banka olan Gunzenhauser Müzesi, 1 Aralık 2007'de açılmıştır. Münih'te yaşayan Dr Alfred Gunzenhauser; Otto Dix, Karl Schmidt-Rottluff tablolarını ve çizimlerini içeren 2500 parça modern resim koleksiyonuna sahiptir. Botanischer Garten Chemnitz; belediyeye bağlı botanik bir bahçedir ve Arktisch-Alpiner Garten der Walter-Meusel-Stiftung; Kuzey Kutbu ve Alpin bitkileri alanında uzmanlaşmış kâr amacı gütmeyen bir bahçedir.

Osmaniye genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Osmaniye çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Osmaniye · Bahçe · Düziçi · Hasanbeyli · Kadirli · Sumbas · Toprakkale · Bahce · Duzici · Cevdetiye · Kırmıtlı

Osmaniye merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Keçe, basınçlı hassas giysi dokumaları, tekstilden ayakkabı bağı, pudra ponponu vb. imalatı. Tekstil kırpıntısı imalatı (yatak, yorgan, yastık, şilte ve benzeri doldurmak için).
Gipe iplik ve şeritlerin, şönil ipliklerin, şenet ipliklerin imalatı (metalize olanlar ile gipe lastikler hariç). Deri giyim eşyası imalatı (deri karışımlı olanlar dahil, ayakkabı hariç).

Yayın tarihi: Şubat 17, 2020 Yayınlayan / Yazan : Nitelikli Vasıflı Eleman PersonelBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • İtalya Vizesi başvurusunda Biyometri Prosedürü

   İtalya Vizesi başvurusunda Biyometri Prosedürü

   Vize Başvuru Merkezi İlan / kayıt numarası : # 7324 16kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   İtalya Vizesi başvurusunda Biyometri Prosedürü Ülke ya da hükümet liderleri ve ulusal bir yönetimin üyeleri ve onlarla birlikte seyahat eden eşleri ve üye ülkelerin hükümetlerinin veya uluslararası organizasyonlar tarafından resmi nedenlerle davet ed...

  • İtalya Vizesi / Schengen Vizesi

   İtalya Vizesi / Schengen Vizesi

   Vize Başvuru Merkezi İlan / kayıt numarası : # 7321 6kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   İtalya Vizesi / Schengen Vizesi İtalya Konsolosluğu kısa süreli (90 güne kadar olan) seyahat amaçlı İtalya vizesi başvurularını doğrudan kabul etmemektedir. Ancak uzun süreli İtalya vizesi (oturum) başvuruları söz konusu olduğunda İstanbul İtalya Kon...

  • İş Seyahati Amaçlı Schengen Ticari vizesi için gerekli belgeler

   İş Seyahati Amaçlı Schengen Ticari vizesi için gerekli belgeler

   Vize Başvuru Merkezi İlan / kayıt numarası : # 7313 8kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   İş Seyahati Amaçlı Schengen Ticari vizesi için gerekli belgeler Schengen ülkesine ziyaretin nedenini açıklayan dilekçe Schengen vize başvuru sahibinin çalıştığı kuruma ait bilgileri ve belgeleri Orijinal şirket sözleşmesi, Ticari lisans, Ortaklık bel...