Yozgat Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 8063 4 kez görüntülendi.
  • Yozgat, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Yozgat Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

Yozgat merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Oldenburg, Almanya'nın Aşağı Saksonya eyaletine bağlı ilçeleri olmayan bir bağımsız şehirdir. 1810-1814'te eski "Oldenburg Dükalığı" Fransız işgali altında iken "Le Vieux-Bourg" olarak adlandırıldığı için Fransızlar tarafından bu isimle bilinmektedir. Şehir Runte Neheri ve Haaren Nehri üzerinde kuzeybatı Almanya'da deniz kıyısında konumlanmıştır. Doğusunda Bremen şehri ve eyaleti ve batısında Hollanda ve Groningen şehri bulunmaktadır. Şehrin nüfusu (2011 sonu itibarıyla) 162,481 kişi ölüp böylece Aşağı Saksonya'nın (Hanover, Braunschweig ve Osnabrück şehirlerinden sonra] 4. büyük şehri olmaktadır.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

Şehir eski bir bağımsız düklük (Oldenburg Büyük Dükalığı) merkezi idi ve bundan dolayı birçok eski hükûmet binaları şehirde bulunmaktadır. Oldenburg bir üniversite şehridir.

Almanya'da Holstein'da bulunan bir diğer Oldenburg, incelenen şehirden ayrılmak için resmen Öldenburg (Oldenburg) olarak tanınmaktadır.

Yozgat genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Yozgat çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

Yozgat · Akdağmadeni · Aydıncık · Boğazlıyan · Çandır · Çayıralan · Çekerek · Kadışehri · Saraykent · Sarıkaya · Sorgun · Şefaatli · Yenifakılı · Yerköy
Çadırardıç · Esenli · Osmanpaşa · Akdagmadeni · Bogazliyan · Candir · Cayiralan · Cekerek · Kadisehri · Sarikaya · Sefaatli · Yenifakili · Yerkoy

Yozgat merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Deri saat kayışı imalatı. Plastik veya kauçuk saat kayışı imalatı, Kumaş ve diğer malzemelerden saat kayışı imalatı (metal olanlar hariç). Tabii/terkip yoluyla elde edilen deri ve köseleden taşıma ve konveyör bantları imalatı. Deriden ayakkabı, mes, bot, çizme, postal, terlik, vb. imalatı (tamamıyla tekstilden olanlar ile ortopedik ayakkabı ve kayak ayakkabısı hariç).

Yayın tarihi: Şubat 17, 2020 Yayınlayan / Yazan : Nitelikli Vasıflı Eleman PersonelBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • İtalya vizesi başvurusu fiyatları ücretleri

   İtalya vizesi başvurusu fiyatları ücretleri

   Vize Evrakları İlan / kayıt numarası : # 7320 10kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   İtalya Konsolosluğu tarafından öngörülen yönetmeliğe göre vize talebinde bulunan kişiler, yurt dışında ya da ikamet ettikleri yerin sorumlusu konumundaki İtalya Konsolosluğu’na diplomatik bağ ile bağlı kurumlara başvurmalıdır. İtalya Konsolosluğu kiş...

  • Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri

   Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri

   Vize Evrakları İlan / kayıt numarası : # 7297 9kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri Afganistan vatandaşları resmi olarak Türkiye de bulunmakta ise (ikametgâh, mülteci veya vize) Türkiye de Schengen vizesine başvuruda bulunabilmektedirler. Schengen yani C-Tipi Vize olarak da adla...