İtalya vizesi başvurusu fiyatları ücretleri

 • İlan / İçerik Numarası : # 7320 10 kez görüntülendi.
  • Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

İtalya Konsolosluğu tarafından öngörülen yönetmeliğe göre vize talebinde bulunan kişiler, yurt dışında ya da ikamet ettikleri yerin sorumlusu konumundaki İtalya Konsolosluğu’na diplomatik bağ ile bağlı kurumlara başvurmalıdır. İtalya Konsolosluğu kişilerin vize başvurusunda bulunduğu tarih itibarıyla son 6 aydır düzenli olarak yaşadığı veya çalıştığı yeri ikamet adresi olarak kabul etmektedir. Bununla birlikte bu bilginin güncelliği İtalya Konsolosluklarından teyit edilmesi tavsiye olunur.

İtalya vizesi başvurusu fiyatları ücretleri

İtalya vizesi başvurusunda bulunacak kişiler başvurularını İtalya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş kurumlar ya da Vize Başvuru Merkezleri ile Turizm/Seyahat Acenteleri aracılığı ile yapabilmektedirler. İtalya Konsolosluğu tarafından ön görülen vize işlemlerinin yapılması için, Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine veya seyahat ve turizm acentelerine gerekli evraklarla birlikte başvuru yapılabilmektedir.
İtalya Konsolosluğu, İtalya vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin yapacakları seyahatin amacına göre evrak talebinde bulunmaktadır. Örneğin; İtalya’ya davetiyesiz veya turistik bir amaçla gidilmesi halinde İtalya turistik vize işlemlerinde, İtalya’ya seminer, konferans ve ticari bir faaliyette bulunmak için gidilmesi halinde İtalya ticari vize işlemleri, italya’ya arkadaş ve akraba ziyareti için gidilmesi halinde ise İtalya ziyaretçi vizesi işlemlerinde bulunulmalıdır.

Yayın tarihi: Mayıs 28, 2019 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Yozgat Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Yozgat Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

   Vize Evrakları (Yozgat) İlan / kayıt numarası : # 8063 4kez görüntülendi. Şubat 17, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Yozgat Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları. Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin ...

  • Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri

   Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri

   Vize Evrakları İlan / kayıt numarası : # 7297 10kez görüntülendi. Mayıs 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Afganistan vatandaşları Almanya Vize Başvuru İşlemleri Afganistan vatandaşları resmi olarak Türkiye de bulunmakta ise (ikametgâh, mülteci veya vize) Türkiye de Schengen vizesine başvuruda bulunabilmektedirler. Schengen yani C-Tipi Vize olarak da adla...