Maltepe NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7963 4 kez görüntülendi.
    • Maltepe, İstanbul, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Maltepe NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Maltepe genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Maltepe bölgesinde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılır. Kendisine bağlı 18 adet mahalle bulunmaktadır. İstanbul’un en eski belediyeleri arasında yer alan ilçe hızla gelişim kaydetmektedir.

Maltepe’nin Nüfusu
Kurtuluş savaşı ardından Selanik, Drama, Kavala ve Serez yöresinden Türkiye’ye gelen Türklerin 1500 kadarı Maltepe’ye yerleşmiştir. Bölge nüfus açısından İstanbul’un 10. İlçesidir. 2000 yılında yapılan nüfus sayımına göre 355.384 olan Maltepe’nin nüfususadece 2 yıl sonra 2007 yılında 415.117 olmuştur. 2015 yılında ki nüfus sayımında ise ilçe nüfusu 487.337’ye çıkmıştır.

Maltepe merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Maltepe genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Maltepe
İstanbul Anadolu Yakası Süreyyapaşa Altayçeşme · Altıntepe · Aydınevler · Bağlarbaşı · Başıbüyük · Büyükbakkalköy · Cevizli · Çınar · Esenkent · Feyzullah · Fındıklı · Girne · Gülensu · Gülsuyu · İdealtepe · Küçükyalı · Yalı · Zümrütevler

Maltepe ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin kurulumu (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörler ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil). Asansörlerin, yürüyen merdivenlerin, yürüyen yolların, otomatik ve döner kapıların bakım ve onarımı dahil kurulum işleri. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer tesisat işleri (paratonerlerin, tabelaların (ışıklı olsun veya olmasın), stor ve güneşliklerin montaj işleri vb.).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet