Size özel ayrıcalıklı detaylı ve hızlı ulaşılabilinen hizmet olarakta bilinen çok lüks hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle temizlik, sağlık, lüks araç kiralama, özel vip ulaşım, eve yardımcı personel, evde masaj terapi, pedikür manikür vs gibi bir çok alanda müşterilerimize özel servisler sunuyoruz! Sektörümüzle alakalı,siz değerli müşterilerimizin özel isteklerine her konuda destek sağlıyoruz.

Kalabalık ailelerin yemeklerini yapmak, ofis ya da iş yerinde çalışanlara yemek yapmak, yaşı gereği yemek yapmaya gücü yetmeyenler için, çalıştıkları için yemek yapmaya vakti olmayan aileler, bireyler için ve herhangi bir hastalığı nedeniyle belirli bir listede yer alan yemek türlerinden yemesi gerekenler için yatılı veya gündüzlü aşçı arayışlarınız için NANTUR DANIŞMANLIK olarak deneyimli ve referanslı Aşçı kadromuzdan sizin için en doğru seçimi yaparak doğru aşçı ile çalışmanızı sağlıyoruz.

Kamu kurumlarında veya özel şirketlerde makam aracını kullanan ve hizmet ettiği kişi ya da kişilerin ulaşımını sağlayan kişiler olan makam şoförlerinin temel görevleri, zamanında ve güvenli ulaşımı sağlamaktır. Ayrıca aracın genel kontrolünü yapmak, yakıt gereksinimini takip etmek, iniş binişlerde hizmet edilen kişiye veya karşılanan kişilere yardımcı olmak, gidilecek yerin adresi ve genel yol koşulları konusunda gerekli bilgiyi edinmek de şoförün görev alanlarındandır.

HİZMETLERİMİZ

vip temizlik

Vip Temizlik

Doktorlara, pilotlara, iş adamlarına evlerinde, villalarında ve işyerlerinde özel vip temizlik hizmetleri veriyoruz...

Vip güvenlik koruma

Vip Güvenlik Koruma

Kişiye özel güvenlik koruma hizmetleri, firmalar şirketler mağazalar fabrikalar vs işyerleri için öze güvenlikçiler.

Vip Sağlık Hizmetleri

Vip Sağlık Hizmetleri

Size özel vip endoskopi, kolonoskopi, ameliyat, lazer tedaviler, diş tedavileri, özel muayene ve testler...

vip transfer ulaşım

Vip Transfer Ulaşım

Havalimanlarında, tren garlarından, yat limanlarından, alışveriş merkezlerinden lüks araçlar ile ulaşım servisi...

vip masaj

Vip Masaj Hamam

Yoğun iş stresi veya gergin olduğumuz herhangi bir anda rahatlamak, ağrıları hafifletme, tedavi etme, için masaja gerek duyarız.

vip araç

Vip Araç Kiralama

BMW, Mercedes, Audi ve diğer lüks araç markalarını saatlik, günlük şöförlü yada şöförsüz olarak en ucuz fiyata kiralayınız.

Farklılığı yaratan, Hizmet kalitesi ve içerik farklılığı ile Kurumsal İş Ortağına müşteri memnuniyeti ve katma değer olarak geri dönüşümü sağlayan Entaş - Vip Hizmetleri... Havalimanı meet & assist hizmetleri, Limuzin veya VIP araçlar ile havalimanı transferleri ve şehir turları, Özel jet, helikopter ve lüks tekne kiralaması, Kişiye özel VIP seviyesinde seyahat programlaması.

Sıradışı Destinasyonlar, Sıradışı Konaklama Tesisleri, Sıradışı Tur programları, Zırhlı araç ve Güvenlik temini, Şoförlü VIP araç temini, Yurt içinde ve yurt dışında kişiye özel seyahat organizasyonları, Yurt içinde ve yurt dışında toplantı organizasyonları, Temalı ve/veya Temasız organizasyonlar, Her dilde simultane çeviri ve tercümanlık hizmeti, İş gezileri ve özel seyahatlerde planlama, organizasyon ve danışmanlık hizmeti.

TIKLA ARA
WhatsApp