Diyarbakır Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7460 59 kez görüntülendi.
  • Diyarbakır, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Diyarbakır temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Diyarbakır temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Diyarbakır merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Lokal işletmeciliği: Lokallerde içecek sunum faaliyeti (alkollü-alkolsüz)
Lunapark işletmeciliği: Eğlence parkları ve lunaparkların faaliyetleri
Otel ve pansiyon işletmeciliği: Otel vb. konaklama yerlerinin faaliyetleri (günlük temizlik ve yatak yapma hizmeti sağlanan yerlerin faaliyetleri) (kendi müşterilerine restoran hizmeti vermeyenler ile devre mülkler hariç)
Otel vb. konaklama yerlerinin faaliyetleri (günlük temizlik ve yatak yapma hizmeti sağlanan yerlerin faaliyetleri) (kendi müşterilerine restoran hizmeti verenler ile devre mülkler hariç)

Diyarbakır merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Diyarbakır içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Diyarbakır içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Tatil ve diğer kısa süreli konaklama faaliyetleri (hosteller, devre mülkler, tatil evleri, apart oteller, bungalov, dağ evleri, vb.nde) (günlük temizlik ve yatak yapma hizmeti sağlanan oda veya süit konaklama faaliyetleri hariç)
Tatil amaçlı pansiyonların faaliyetleri
Diğer konaklama yerlerinin faaliyetleri (başka bir birim tarafından işletildiğinde yataklı vagonlar, vb. dahil, misafirhaneler, öğretmen evi, vb. hariç)
Öğrenci yurdu işletmeciliği: Öğrenci ve işçi yurtları, pansiyonlar ve odası kiralanan evlerde yapılan konaklama faaliyetleri (tatil amaçlı olanlar hariç)

Diyarbakır Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yenişehir Diyarbakir Karacadağ
Baglar Cermik Cinar Cungus Egil Kocakoy Yenisehir
Havalimanı Havaalanı Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı İstasyonu Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Diyarbakır Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Mersin Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Mersin Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Su Deposu Temizliği Yapan Firmalar (Mersin) İlan / kayıt numarası : # 7567 35kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Mersin temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Spor malzemeleri imalatı ve ticareti sektörü : Paraşüt (yönlendirilebilen paraşütl...

  • İzmit Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   İzmit Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Su Deposu Temizliği Yapan Firmalar (İzmit) İlan / kayıt numarası : # 7562 17kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   İzmit temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Tekstil, giyim eşyası ve deri üretimi için sanayi makinelerinin ve ekipmanlarının k...