Aydın Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7455 20 kez görüntülendi.
  • Aydın, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Aydın temizlikçi iş ilanları ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli elemanı arayan yerler. Aydın temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Aydın merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Mobilya boyacılığı ve cilacılığı: Mobilyaların boyanması, verniklenmesi, cilalanması vb. tamamlayıcı işlerin yapılması
Doğal mantar (kabaca köşelendirilmiş veya blok, levha vb. halde), ezilmiş veya granül haline getirilmiş mantar ile doğal mantar veya aglomera mantar ürünlerinin imalatı (mantardan yer döşemeleri, makara, tıpa ve tıkaç dahil)
Sandalyelerin, koltukların vb. döşenmesi gibi tamamlayıcı işlerin yapılması (büro ve ev mobilyalarının yeniden kaplanması hariç)
Mobilyaların ve ev döşemelerinin onarımı (büro ve ev mobilyalarının yeniden döşenmesi, kaplanması, onarımı ve yenilenmesi dahil, halı ve kilim onarımı hariç)


Aydın merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Aydın içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Aydın içi temizliğie personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Mobilya imal, onarım ve ticareti sektörü : Büro, okul, ibadethane, otel, lokanta, sinema, tiyatro vb. kapalı alanlar için mobilya imalatı (taş, beton, seramikten olanlar hariç) (vestiyer, dosya dolapları, mihraplar, minberler, kürsüler, öğrenci sıraları, büro tipi sandalye ve koltuklar, vb.)
Laboratuvarlar ve teknik bürolar için tezgahların ve mobilyaların imalatı (mikroskop masaları, laboratuvar masaları (vitrinli, gaz memeli, musluk tertibatlı, vb. olsun olmasın), çeker ocaklar, teçhizatsız çizim masaları, vb.)
Mağazalar için tezgah, banko, vitrin, raf, çekmeceli dolap vb. özel mobilya imalatı (laboratuvarlar ve teknik bürolar için olanlar hariç)
Büro mobilyalarının iskeletlerinin imalatı
Mutfak mobilyalarının imalatı

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Aydın Temizlikçi İş İlanları Bayan

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Temizlik Personelleri DAMLA INSAN KAYNAKLARI Istanbul European Side Sürekli

   Temizlik Personelleri DAMLA INSAN KAYNAKLARI Istanbul European Side Sürekli

   Ofis Temizliği Yapan Firmalar (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 7712 43kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Temizlik Personelleri DAMLA INSAN KAYNAKLARI Istanbul European Side Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Danışmanlığını yaptığımız kurumsal firmanın Beşiktaş ilçesindeki müşterileri için devamlı olarak çalışacak Temizlik Personelleri arıyoruz. T...

  • Engelli Temizlik Görevlisi Mars Sportif Tesis Isletmeciligi

   Engelli Temizlik Görevlisi Mars Sportif Tesis Isletmeciligi

   Ofis Temizliği Yapan Firmalar Kadıköy(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 7704 12kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Engelli Temizlik Görevlisi Mars Sportif Tesis Isletmeciligi A.S. Istanbul European Side - Istanbul Asian Side Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Genel Nitelikler En az ilköğretim mezunu Benzer pozisyonda tecrübe sahibi Dinamik, dikkatli ve tit...

  • Kıbrıs Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Kıbrıs Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Ofis Temizliği Yapan Firmalar (Kıbrıs) İlan / kayıt numarası : # 7560 19kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kıbrıs temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Çim biçme ve bahçe makine ve ekipmanları ile aksam ve parçalarının toptan ticareti...