Maraş Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7469 9 kez görüntülendi.
  • Maraş, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Maraş temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Maraş temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Maraş merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Çıplak baskılı devre kartlarının imalatı
Bys. diğer elektronik bileşenlerin imalatı
Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
Elektronik cihaz ve parçalarının toptan ticareti (elektronik valfler, tüpler, yarı iletken cihazlar, mikroçipler, entegre devreler, baskılı devreler, vb.) (seyrüsefer cihazları hariç)

Maraş merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Maraş içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Maraş içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

e-ticaret faaliyetleri: Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret
Bilgisayar oyunlarının yayımlanması
Fatura tahsilat büroları: Tahsilat büroları ve kredi kayıt bürolarının faaliyetleri (telefon, elektrik, su, vb. fatura ve borç toplama, kişilerin veya işletmelerin kredi veya çalışma geçmişleri hakkında bilgi toplama, vb.)
Güvenlik sistemleri imal, kurulum, bakım ve ticareti sektörü : Hırsız ve yangın alarm sistemleri ve kapı konuşma sistemlerinin (diyafon) (görüntülü olanlar dahil) imalatı (motorlu kara taşıtları için alarm sistemleri hariç)

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Maraş Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya temizlik firmaları şirketleri yorumlar

   Antalya temizlik firmaları şirketleri yorumlar

   İnşaat Temizliği Yapan Firmalar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8148 22kez görüntülendi. Haziran 12, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya temizlik firmaları şirketleri yorumlar Tek bir hanenin temizliği ile tüm binanın temizliği değişen iş gücünü ve hizmetin acil olması ile sürecinde değişmesini sağlar. Bu alan içinde saha personellerimiz inşaat sonrası temizlik için en iyi hiz...

  • Bay Bayan Temizlik Personelleri Servis Yonetim Ve Rekl.Dan.Hiz.Ltd.Sti Sisli

   Bay Bayan Temizlik Personelleri Servis Yonetim Ve Rekl.Dan.Hiz.Ltd.Sti Sisli

   İnşaat Temizliği Yapan Firmalar Şişli(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 7726 11kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Bay Bayan Temizlik Personelleri Servis Yonetim Ve Rekl.Dan.Hiz.Ltd.Sti Sisli, Istanbul Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Nişantaşı'nda projemizde çalışmak üzere;Genç dinamik arkadaşlar,Nişantaşı'nda bulunan alışveriş merkezimize,45 yaşını aşm...

  • Temizlik ve Yemek Elemanı Aktas Metal-Osman Aktas Bayrampasa, Istanbul

   Temizlik ve Yemek Elemanı Aktas Metal-Osman Aktas Bayrampasa, Istanbul

   İnşaat Temizliği Yapan Firmalar Bayrampaşa(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 7725 10kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Temizlik ve Yemek Elemanı Aktas Metal-Osman Aktas Bayrampasa, Istanbul Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Bayrampaşa çevik kuvvetin hemen altında bulunan firmamıza; Temizlik ve Yemekten anlayan eleman arıyoruz.