Antalya Havuz Temizliği Yapan Firmalar Şirketler Telefon

 • İlan / İçerik Numarası : # 8153 4 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya Havuz Temizliği Yapan Firmalar Şirketler Telefon

Havuz Temizliği

Temizlik ve hijyen her alanda olduğu gibi havuz gibi eğlencenin ve sporun yaşandığı ortamlar içinde gerekli olmaktadır. Toplu sayıda havuz kullanımı ve sağlıklı bir süreç için ön hazırlıklar yapılmalı ve kişilerinde kullanıma kuralları ile uyarak kullanımı değerlendirmelidir.

Antalya, Lara, Kepez, Muratpaşa, Döşemealtı, Aksu, Kundu, Örnekköy, Dokuma, Altınkum, Konyaaltı, Varsak, Altınova ve diğer semtler ve ilçeler.

Havuz ortam olarak sürekli bakteri üretime müsait ve bunların oluşup yayılmasına imkân tanıyan bir ortam oluşturmaktadır. Periyodik olarak bakımın yapılması ve sürekli olarak belirli zamanlarda kontrolü ile sağlıklı bir kullanım elde edilmelidir.

Yayın tarihi: Haziran 12, 2020 Yayınlayan / Yazan : Antalya Temizlik Hizmetleri Fiyatı

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli

   Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli

   Hastane Temizliği Yapanlar Çankaya(Ankara) İlan / kayıt numarası : # 7715 19kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et şirket içi çay yemek ve oda temizliğine bakacak hafta içi ve cumartesi günüde çalışacak bayan eleman aranıyor.

  • Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca

   Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca

   Hastane Temizliği Yapanlar Foça(İzmir) İlan / kayıt numarası : # 7714 42kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca Foca, Izmir Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Yeni Foça'daki otelimizde çalıştırılmak üzere yatılı bayan eleman alınacaktır. Ücret ve diğer şartlar için lütfen iletişime geçiniz.

  • Antakya Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Antakya Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Hastane Temizliği Yapanlar (Antakya) İlan / kayıt numarası : # 7465 15kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antakya temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Antakya temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık ş...