Antakya Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7465 14 kez görüntülendi.
  • Antakya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Antakya temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Antakya temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Antakya merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının kurulum hizmetleri (endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının ve otomatik üretim tesislerinin tasarımı ve montajı, endüstriyel zaman ölçüm alet ve cihazlarının kurulumu) (otomasyon destekliler dahil)
Elektrik motoru, jeneratör ve transformatörlerin imal, onarım ve kurulumu sektörü: Elektrik motoru, jeneratör ve transformatörlerin imalatı (aksam ve parçaları hariç)
Elektrik motoru, jeneratör ve transformatörlerin aksam ve parçalarının imalatı
Güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve özel transformatörlerin bakım ve onarımı (elektrik dağıtım ve kontrol cihazları dahil)

Antakya merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Antakya içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Antakya içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Elektrik motorları, jeneratörler ve motor jeneratör setlerinin bakım ve onarımı (bobinlerin tekrar sarımı dahil)
Elektrikli ekipmanların kurulum hizmetleri (elektrik motorları, jeneratörler ve transformatörlerin, elektrik dağıtım ve kontrol cihazları ile diğer elektrikli ekipmanların kurulumu (yollar, vb. için elektrikli sinyalizasyon ekipmanları hariç))
Elektrik reosta imalatı: Elektrik kondansatörleri, dirençleri (ısıtma rezistansları hariç), reostaları ve potansiyometrelerin imalatı
Elektrik tesisatçılığı: Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kollektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Antakya Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Havuz Temizliği Yapan Firmalar Şirketler Telefon

   Antalya Havuz Temizliği Yapan Firmalar Şirketler Telefon

   Hastane Temizliği Yapanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8153 3kez görüntülendi. Haziran 12, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Havuz Temizliği Yapan Firmalar Şirketler Telefon Havuz Temizliği Temizlik ve hijyen her alanda olduğu gibi havuz gibi eğlencenin ve sporun yaşandığı ortamlar içinde gerekli olmaktadır. Toplu sayıda havuz kullanımı ve sağlıklı bir süreç için ö...

  • Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli

   Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli

   Hastane Temizliği Yapanlar Çankaya(Ankara) İlan / kayıt numarası : # 7715 18kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Çay Ve Temizlik Elemanı Ats Dijital Baski Cankaya, Ankara Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et şirket içi çay yemek ve oda temizliğine bakacak hafta içi ve cumartesi günüde çalışacak bayan eleman aranıyor.

  • Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca

   Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca

   Hastane Temizliği Yapanlar Foça(İzmir) İlan / kayıt numarası : # 7714 41kez görüntülendi. Eylül 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Temizlik Elemanı (Yatılı) Begonvil Apart Otel Yeni Foca Foca, Izmir Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Yeni Foça'daki otelimizde çalıştırılmak üzere yatılı bayan eleman alınacaktır. Ücret ve diğer şartlar için lütfen iletişime geçiniz.