İmalattan üretime, hizmetten teknolojiye sağlıktan eğitime kadar tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından en çok ihtiyaç duyular ve sirkülasyonu çok yoğun olan eleman grubu temizlik ve yemek personelleridir. Firmamız bu alanda yılların verdiği tecrübe uzman kadrosu ile sizlere aradığınız ama bulamadığınız profesyonel ve güler yüzlü hizmeti en uygun fiyata en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Yemek sektöründe çalışmak üzere yemek personeli hizmeti, garson hizmeti, otellerde çalışmak üzere otel temizlik personeli temini, kafeler için temizlik ve yemek personeli temini gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan bu mesleklerde çalışmak üzere gerekli testlerimizden ve firmamızın eğitimlerinden geçmiş olan güvenilir personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

NANTUR Danışmanlık olarak yurtiçinde tüm il ve ilçelerde ayrıca yurtdışında talebiniz doğrultusunda personel temini sağlamaktayız.

Temizlik ve Yemek Personeli, Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

okul temizlik

Temizlikçi Arayan Okullar

Özel okullar, kolejler, liseler, devlet okulları ve özel üniversitelerde vardiyalı temizlik çay yemek görevlisi hemen işe alım.

banka temizliği

Temizlik Elemanı Arayan Bankalar

Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Garanti gibi bankalarda temizlik çay personeli aranıyor.

hastane temizlik elemanı

Hastanelere Temizlik Personeli

Özel ve devlet hastaneleri, diş hekimleri, özel klinikler, diyaliz merkezleri ve sağlık kuruluşlarına hemen başlayınız.

kolej temizlik elemanı

Kolejlere Temizlik Elemanı

Eğitim ordumuzun en önemli kurumlarından olan özel kolejlerimizde çalışmak istermisiniz...Çay, yemek, temizlik...

ofis temizlik

Kreşlere Temizlik Elemanı

Çalışan anne ve babaların çocuk ve bebeklerini bıraktıkları kreşlerde çalışacak personel alımı hemen başvur...

hizmetçi

Hukuk Bürosuna Temizlikçi Bayan

Avukatlık ve hukuk bürolarımıza çay temizlik ve sekreterlik hizmetleri sunabilecek profesyonel bayan elemanlar...

Temiz iş yerleri daha çalışılır ortamlardır ve daha verimli çalışan personeller bulunur. Temizlik için zamanı olmayan veya temizlik yapmak istemeyen kişiler evleri ya da iş yerleri için profesyonel destek alabilirler. Bunun için temizlik şirketleri bulunmaktadır. NANTUR Temizlik hem profesyonel hem de tecrübeli çalışanları ile hizmet vermektedir. Ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi bir çok hizmet için Bursa temizlik şirketleri ile çalışabilirsiniz.

Kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle müşterilerin, NANTUR Oturma İzni güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamak için çalışmaktayız.

Temizlik alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak. Sürekli Gelişme" ve "Hizmette Kalite" prensipleri doğrultusunda kuruluşumuzun sektöründe Öncü, Lider ve Saygın bir Şirketi olmasını hedefliyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp