Edirne NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7906 4 kez görüntülendi.
  • Edirne, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Edirne NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Edirne genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Trakya’nın en büyük şehirlerinden biri olan EdirneYunanistan ve Bulgaristan’a sınır komşusudur. Osmanlı İmparatorluğu’na uzun yıllar başkentlik yapan Edirne camileri, kervansarayları, tarihi çarşıları, köprüleri ile görenleri büyülemektedir. 2017 nüfus verilerine göre 406.855 kişinin yaşadığı Edirne’nin yüz ölçümü 844 kilometrekaredir. Edirne Merkez, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Meriç, Enez, Havsa, Lalapaşa ve Süloğlu olmak üzere 9 ilçesi bulunmaktadır. En kalabalık ilçe merkez, nüfusun en az olduğu ilçe ise Lalapaşa’dır. Türkiye’nin en batısındaki şehirlerden biri olan Edirne Yunanistan’a 6kilometre uzaklıkta, Bulgaristan’a ise 16 kilometre uzaklıktadır.

Edirne merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Edirne genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Edirne Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü Kesan Lalapasa Meric Suloglu Uzunkopru Kapıkule Kapikule Yunanistan Bulgaristan Haskovo Plovdiv Kavala

Edirne ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Hırsız ve yangın alarmları ile benzeri cihazların toptan ticareti - evlerde kullanım amaçlı. Radyo, televizyon, video ve DVD cihazlarının toptan ticareti (antenler ile arabalar için radyo ve TV ekipmanları dahil). Fotoğrafçılıkla ilgili ürünlerin toptan ticareti (flaş lambaları, fotoğrafçılık emülsiyonları, polarizan maddeler, fotografik levha ve filmler vb.)
Optik ürünlerin toptan ticareti (gözlükler, saat ve gözlük camları, dürbün, vb.).

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ | EXPO TEMİZLİK

   ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ | EXPO TEMİZLİK

   Yangın Sonrası Temizlik Şirketi (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8117 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ | EXPO TEMİZLİK Antalya temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen, teknolojik & hijyenik ekipmanları ve eğitimli personeli bulunan Expo Temizlik olarak sizlere 7/24 temizleme hizmetleri vermekten gurur duyuyoruz...