Burdur NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7902 2 kez görüntülendi.
  • Burdur, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Burdur NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Burdur genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Güneybatı Anadolu Bölgesi’nin Göller Yöresi’nde konumlanan Burdur hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile öne çıkan şehirlerden biridir. Toplam yüz ölçümü 6.887 kilometrekare olan Burdur’da rakım 963 metredir. 2017 nüfus verilerine göre Burdur’da yaklaşık 264.779 kişi yaşamaktadır. Merkez başta olmak üzere Bucak, Yeşilova, Gölhisar, Çavdır, Tefenni,Karamanlı, Ağlasun, Çeltikçi, Altınyayla, Kemer Burdur’un ilçeleri arasındadır. Nüfusun en yoğun olduğu ilçe Merkez olurken 3.300 kişilik nüfusla Kemer en az nüfusa sahip ilçedir.

Burdur merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Burdur genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Burdur Ağlasun Altınyayla Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Tefenni Yeşilova Sagalassos Aglasun Altinyayla Cavdir Celtikci Golhisar Yesilova Salda Tınaztepe

Burdur ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Un, nişasta, makarna, şehriye vb. ürünler ile hazır gıdaların (et/sebze suları, hazır çorbalar vb.) toptan ticareti (ekmek mayası, kuru maya vb. dahil). Hazır homojenize gıda ile diyetetik gıda ürünleri toptan ticareti (bebek maması, diyet gıdaları, sporcu gıdaları vb.). Başka yerde sınıflandırılmamış diğer gıda ürünlerinin toptan ticareti (doğal bal, malt, hazır yemek, sirke vb.)
Belli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda dondurulmuş gıda toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Ofis Temizlik Fiyatları Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Ofis Temizlik Fiyatları Fiyatları Ne Kadar?

   Profesyonel Temizlik Şirketi (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8091 2kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Ofis Temizlik Fiyatları Fiyatları Ne Kadar? Bir çok temizlik firmasından bir çok fiyatlar alabilirsiniz. Antalya ofis temizlik fiyatları bir çok kritere dayalı olarak değişkenlik gösterebilir. Çalışma ortamınızın boyutu, temizlenme zorluğu, s...