Kırklareli Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7524 34 kez görüntülendi.
  • Kırklareli, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Kırklareli temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Kırklareli temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Kırklareli merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Fildişi, kemik, boynuz, sedef gibi hayvansal malzemelerden oyma eşyaların imalatı
Hediyelik eşya toptan ticareti (pipo, tespih, bakır süs eşyaları, imitasyon takılar dahil)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hediyelik eşyaların, elişi ürünlerin ve imitasyon takıların perakende ticareti (sanat eserleri hariç)
İş destek, iş bulma ve işyeri komisyonculuğu sektörü : İşyeri komisyonculuğu faaliyetleri (küçük ve orta ölçekli işletmelerin alım ve satımının düzenlenmesi vb.)

Kırklareli merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Kırklareli içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Kırklareli içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Kalıba dökülerek yapılan zil, çan, gong vb. eşyalar ile adi metallerden kalıba dökülerek yapılan biblo, heykelcik ve diğer süs eşyası imalatı (bisiklet zilleri dahil ancak bakırdan olanlar ile mutfak eşyaları hariç)
İmitasyon takılar ve ilgili eşyaların imalatı
Terzi mankeni, el kalbur ve eleği, yapma çiçek, meyve ve bitkiler, şaka ve sihirbazlık benzeri eşya, koku püskürtücüleri ve mekanizmaları, tabut vb. eşyaların imalatı (gelin çiçeği dahil)
Pipo, sigara ağızlıkları, Oltu veya lüle taşından tespih vb. imalatı

Kırklareli · Babaeski · Demirköy · Kofçaz · Lüleburgaz · Pehlivanköy · Pınarhisar · Vize · Kirklareli · Demirkoy · Kofcaz · Luleburgaz · Pehlivankoy · Pinarhisar
İnece · Kavaklı · Üsküp · İğneada · İgneada · Limanköy · Limankoy · Kıyıköy · Kiyikoy · Bulgaristan · Aziziye Dereköy Hamzabeyli Sınır Kapısı · Malko · Tarnovo · Burgaz · Varna
Havalimanı Havaalanı Hızlı Tren Garı Gar İstasyonu Şehirlerarası Şehiriçi Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezleri Merkezi Organize Sanayi Bölgesi Üniversite Kampüsü

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kırklareli Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Turizmin Başkenti Antalya İçin Temizlikte Uzmanlığın Adresi

   Turizmin Başkenti Antalya İçin Temizlikte Uzmanlığın Adresi

   Temizlik Personeli Alımı (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8166 5kez görüntülendi. Haziran 12, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Turizmin Başkenti Antalya İçin Temizlikte Uzmanlığın Adresi Ülkemizde turizm denildiği doğası ve denizi ile ilk akla gelen şehir Antalya’dır. Kentin büyüleyen güzelliğinin yanında hizmet veren otelleri de tüm dünya turistlerinin yaşamak istediği değe...