Antalya İş İlanları Otel Pansiyon Temizliği Firmaları

 • İlan / İçerik Numarası : # 8165 4 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya İş İlanları Otel Pansiyon Temizliği Firmaları

Otellerin konforunu destekleyen temizlik değerleri güven veren hizmet süreçleri ile bizlerin deneyimi ile çok daha kesin olan sonuçlarında sunulmaktadır. Dış cephe ve cam temizliğinden odaların detaylı temizliğine kadar hizmet sunan personelleri ile yüksek kapasiteli otellerin bu ihtiyacını da karşılayabilecek potansiyelleri ile Antalya’da en çok tercih edilen adres olmaktadır.

Antalya, Lara, Kepez, Muratpaşa, Döşemealtı, Aksu, Kundu, Örnekköy, Dokuma, Altınkum, Konyaaltı, Varsak, Altınova ve diğer semtler ve ilçeler.

Yaz aylarının yoğun sezon dönemi içinde kapasitesinin üstünde hizmet veren otellerin acil temizlik hizmetleri ihtiyaçlarını da karşılayan bünyemiz, destek verdiği tüm müşterileri ve kurumlar için ayrıcalıklı olduklarını net olarak göstermektedir.

Konukları için hizmetlerinde temizlik değerlerinin ilk sırada yer alması otellerin kalitesini de ortaya koyar ve bunları destekleyen Marina temizlik, dönemsel ve mevsimsel olan temizlik hizmetleri ile dezenfekte ve diğer kapsamlı işleri en itinalı olan halinde sunmaktadır. Şehrin görkemli otellerinin hijyen ihtiyaçlarını temizlik firması olarak sunarak sürekli yanlarında yer alıyor ve en hızlı müdahale ile zor anlarında prestijlerini verdiğimiz hizmet ile arttırıyoruz.

Yayın tarihi: Haziran 12, 2020 Yayınlayan / Yazan : Antalya Temizlik Firmaları Şirketi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırıkkale Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Kırıkkale Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Bayan Hastane Temizlik Personeli (Kırıkkale) İlan / kayıt numarası : # 7523 346kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kırıkkale temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Kırıkkale temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanl...