Osmaniye Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7529 31 kez görüntülendi.
  • Osmaniye, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Osmaniye temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Osmaniye temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Osmaniye merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Ses ve sahne sanatçılığı: Canlı tiyatro, opera, bale, müzikal, konser vb. yapımların sahneye konulması faaliyetleri (illüzyon gösterileri, kukla gösterileri ve kumpanyalar dahil)
Orkestra ve bandoların faaliyetleri
Bağımsız müzisyen, ses sanatçısı, konuşmacı, sunucu vb.lerin faaliyetleri (müzik grupları dahil)
Sinema salonlarının işletilmesi: Sinema filmi gösterim faaliyetleri

Osmaniye merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Osmaniye içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Osmaniye içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Şecere bulma faaliyetleri: Şecere bulma faaliyetleri
Tercüme faaliyetleri: Tercüme ve sözlü tercüme faaliyetleri (yeminli tercüme büroları, mütercimlik ve tercümanlık faaliyetleri vb. dahil)
Tiyatro dekor ve malzemelerinin kiralanması: Tiyatro dekor ve malzemelerinin kiralanması (kostümler hariç) (finansal leasing hariç)
Akışkan gücü ile çalışan ekipmanların imalatı, bakım onarım ve ticareti sektörü : Akışkan gücü ile çalışan ekipmanların ve bunların parçalarının imalatı (hidrolik ve pnömatik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik ve pnömatik valfler, hidrolik sistemler ve bunların parçaları)

Osmaniye · Bahçe · Düziçi · Hasanbeyli · Kadirli · Sumbas · Toprakkale · Bahce · Duzici · Cevdetiye · Kırmıtlı
Havalimanı Havaalanı Hızlı Tren Garı Gar İstasyonu Şehirlerarası Şehiriçi Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezleri Merkezi Üniversite Kampüsü Organize Sanayi Bölgesi

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Osmaniye Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Muş Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Muş Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Temizlik Personeli Arayan Şirketler (Muş) İlan / kayıt numarası : # 7527 12kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Muş temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Muş temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketler...