Kktc Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 7628 25 kez görüntülendi.
  • Kktc, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Kktc temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri.

Kuzey Kıbrıs, mal ve hizmet üretim sektörlerindeki tüm yatırımları büyük bir memnuniyetle karşılamaktadır. YAGA, ekonomide üretimi, istihdamı, ihracatı artıran ve yeni teknoloji kullanımını getiren tüm yatırımlara önem ve öncelik vermekte ve destek olmaktadır. Kaynakları ve mukayeseli üstünlüğü ile Kuzey Kıbrıs, büyüme potansiyeli içeren pek çok sektörde yatırımcılara ve ihracatçılara ilginç, zorlu ve fırsatlarla dolu imkanlar sunmaktadır.

Kktc bina havalandırma bahçe buharlı ev boyler cam perde stor perde halı yıkama, dış cephe çatı arası duvar kağıdı engellilere gündelik ev temizlik fiyatları.

Kktc ev ofis fabrika günlük ev havalandırma havuz yerden ısıtma inşaat yapı sonrası temizleme servisi ev inşaat sonu kalorifer petek merkezi sistem petek temizliği.

Kktc kolon kalorifer kombi kuyu logar mermer otel sebil su kuyusu su baskını akaryakıt tank temizliği, 65 yaş üstü yaşlılara ev villa temizleme hizmeti veren firmalar.

Kktc yabani ot ev temizliği ne kadar ev temizliğİ fiyatları kaç tl hakkında bilgiler yorumlar tavsiyeler.

Sektörel istatistikler, global gelişmeler ve iyi uygulama örnekleri prensipleri ile uyumlu olan çeşitli çalışmalardaki bulgular çerçevesinde oluşturulan YAGA Yatırım Yönlendirme ve Tanıtım Stratejisi, ülkede önemli büyüme potansiyeline sahip ve yatırımcıların ilgisini çeken sektörleri ortaya koymuştur. YAGA, yüksek mukayeseli üstünlük potansiyeli olan ve yatırım tanıtım ve geliştirme faaliyetlerinde dikkate aldığı bu sektörleri hassasiyetle belirlemiştir. Kuruluş yasasında belirtildiği üzere YAGA’nın, adanın kısıtlı kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması ve çevre değerlerinin korunmasını gözeten yatırım alanları çalışmaları yapması beklenmektedir.

Yayın tarihi: Eylül 11, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kktc Temizlik Firmaları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Erzincan Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Erzincan Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Temizlik İşi Arıyorum Bayanım (Erzincan) İlan / kayıt numarası : # 7512 88kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Erzincan temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Erzincan temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık...

  • Ev temizligi ve dükkan camlari silinir tekirdağ bayan eleman arayanlar

   Ev temizligi ve dükkan camlari silinir tekirdağ bayan eleman arayanlar

   Temizlik İşi Arıyorum Bayanım Süleymanpaşa(Tekirdağ) İlan / kayıt numarası : # 5204 55kez görüntülendi. Şubat 18, 2018 150.00 TRY

   Ev temizligi ve dükkan camlari silinir tekirdağ bayan eleman arayanlar Tekirdağ merkez çalışma yeri ilçeler ve merkez de Merdiven temizligi ve apartman daire temizligi yapabilir fiyat 130. 150 tl temizlik yapılıyor Camasir ütü isi evinde yapilir.

  • Isparta Temizlik İşi Arıyorum Bayanım

   Isparta Temizlik İşi Arıyorum Bayanım

   Temizlik İşi Arıyorum Bayanım (Isparta) İlan / kayıt numarası : # 1702 35kez görüntülendi. Aralık 4, 2016 İlanı verenle iletişime geç

   Isparta temizlik işi arıyorum bayanım yatılı gündüzlü bayan kadın temizlikçi arayan evler kadınlar hastaneler okullar doktorlar bürolar dükkanlar iş ilanları. Isparta'nın ilçeleri İl merkezi Isparta Bağlı ilçeler Aksu · Atabey · Eğirdir · Gelendost ·...