Hakkari Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7515 20 kez görüntülendi.
  • Hakkari, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Hakkari temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Hakkari temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Hakkari merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;


Başka yerde sınıflandırılmamış diğer süpürge ve fırçaların imalatı (elektrikli olanlar hariç)
Plastik sofra, mutfak ve diğer ev eşyası ile tuvalet eşyası toptan ticareti (plastik tepsi, bardak, tabak, poşet, sünger vb.)
Birincil formdaki plastik ve kauçuk toptan ticareti (etilen, stiren, vinil klorür, akrilik, vb. polimerler ile birincil formda sentetik ve rejenere kauçuklar)
Sanayide kullanım amaçlı plastik poşet, çanta, torba, çuval, vb. ambalaj malzemelerinin toptan ticareti

Hakkari merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Hakkari içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Hakkari içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Başka yerde sınıflandırılmamış ara ürün (tarım hariç) toptan ticareti (korindon, lastik kord bezi, teknik kullanım amaçlı tekstil ürünleri (hortum, konveyör bandı, elek bezi), plastik veya kauçuk levha ve boru, sanayi elması, gıda dışı buz, vb.)
Kimyasal ürünlerin imalatı ve ticareti sektörü : Sanayi gazları imalatı (hidrojen, asal gazlar, azot, oksijen, karbondioksit ve ametallerin diğer inorganik oksijen bileşikleri, soğutucu-dondurucu gazlar ile hava gibi sıvı veya sıkıştırılmış inorganik sanayi gazları ve tıbbi gazlar)
Metalik halojenler, hipokloritler, kloratlar ve perkloratların imalatı (çamaşır suyu dahil)
Sülfidler (sülfürler), sülfatlar, fosfinatlar, fosfonatlar, fosfatlar ve nitratların imalatı (şap dahil)

Hakkari · Çukurca · Şemdinli · Yüksekova Derecik Aktütün Dağlıca Anadağ Çölemerik Colemêrg Aqqare Colemerik Cukurca Semdinli Yuksekova Mergabütan
Havalimanı Havaalanı Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi Gümrik Sınır Kapısı

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Hakkari Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Tokat Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Tokat Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Kreşte Temizlik İşi Arıyorum (Tokat) İlan / kayıt numarası : # 7624 13kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Tokat temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer uzmanlaşmış inşaat işleri (şömine, barbekü dah...