Kars Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7520 502 kez görüntülendi.
  • Kars, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Kars temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Kars temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Kars merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Tebeşir imalatı (yazı, çizim veya terzi tebeşiri)
Suni balmumu ile suni mumların ve müstahzar mumların imalatı
Sigara çakmakları ve diğer çakmaklar ile çabuk tutuşan (piroforik) alaşımların imalatı (çakmaklar için kap hacmi ? 300cm3 sıvı veya sıvılaştırılmış gaz yakıtları dahil)
Cila ve krem (ayakkabı, mobilya, yer döşemesi, kaporta, cam veya metal için) toptan ticareti

Kars merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Kars içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Kars içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Endüstriyel kimyasalların toptan ticareti (anilin, matbaa mürekkebi, kimyasal yapıştırıcı, havai fişek, boyama maddeleri, sentetik reçine, metil alkol, parafin, esans ve tatlandırıcı, soda, sanayi tuzu, parafin, nitrik asit, amonyak, sanayi gazları vb.)
Porselen ve seramik ürünleri imalatı ve ticareti sektörü : Seramik veya porselenden sofra takımları (tabak, bardak, fincan, vb.) ve diğer ev ve tuvalet eşyasının imalatı (çiniden olanlar ve sıhhi ürünler hariç)
Çiniden sofra takımı, ev, tuvalet ve süs eşyası imalatı (çinicilik) (çini dekoru dahil)
Topraktan güveç, çanak, çömlek, küp, vazo, vb. eşyalar ile topraktan heykel vb. süs ve dekoratif eşya imalatı (porselen ve çiniden olanlar ile malların ambalajlanması ve taşınması için olanlar hariç)

Kars · Akyaka · Arpaçay · Digor · Kağızman · Sarıkamış · Selim · Susuz · Sarikamis · İgdir · Kagizman · Ardahan · igdir · Ağrı · Agri
Havaalanı Havalimanı Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı Hızlı Tren İstasyonu Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi Üniversite Kampüsü Sınır Gümrük Kapısı

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kars Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Sinop Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Sinop Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Günlük Temizlik İşi Arıyorum (Sinop) İlan / kayıt numarası : # 7621 18kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Sinop temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Prefabrik binalar için bileşenlerin alanda birleştirilmesi ve kurulması İkamet amaç...