Rize Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 7619 42 kez görüntülendi.
  • Rize, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Rize temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri.

İnşaat malzemeleri imalatı ve ticareti sektörü : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda duvar kağıdı, tekstil duvar kaplamaları, kauçuk yer döşemeleri ve paspaslar ile plastik zemin, duvar veya tavan kaplamaları perakende ticareti (linolyum gibi elastiki zemin kaplamaları, marley, vb. dahil)
İnşaatlarda kullanılan makine ve ekipmanların kiralanması: Vinç ve benzeri diğer inşaat ekipmanlarının operatörü ile birlikte kiralanması (özel bir inşaat çeşidinde yer almayan)
İnşaatlarda kullanılan makine ve ekipmanların kiralanması: Bina ve bina dışı inşaatlarda kullanılan makine ve ekipmanların operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi (vinç kamyonu, inşaat ve toprak taşımak için traktör, yol greyderi ve silindiri, buldozer, yapı iskelesi, şantiye kulübesi, vb.) (kurma/sökme hariç) (finansal leasing hariç)
Kanalizasyon atıklarının uzaklaştırılması: Kanalizasyon (kanalizasyon atıklarının uzaklaştırılması ve arıtılması, kanalizasyon sistemlerinin ve atık su arıtma tesislerinin işletimi, foseptik çukurların ve havuzların boşaltılması ve temizlenmesi, seyyar tuvalet faaliyetleri vb.)

Rize bina havalandırma bahçe buharlı ev boyler cam perde stor perde halı yıkama, dış cephe çatı arası duvar kağıdı engellilere gündelik ev temizlik fiyatları.

Rize ev ofis fabrika günlük ev havalandırma havuz yerden ısıtma inşaat yapı sonrası temizleme servisi ev inşaat sonu kalorifer petek merkezi sistem petek temizliği.

Rize kolon kalorifer kombi kuyu logar mermer otel sebil su kuyusu su baskını akaryakıt tank temizliği, 65 yaş üstü yaşlılara ev villa temizleme hizmeti veren firmalar.

Rize yabani ot ev temizliği ne kadar ev temizliğİ fiyatları kaç tl hakkında bilgiler yorumlar tavsiyeler.

Rize · Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar · Ardesen · Camlihemsin · Cayeli · Derepazari · Findikli · Guneysu · Hemsin
Otogar Otobüs Terminali Şehir Merkezi Havaalanı Havalimanı Organize Sanayi Hızlı Tren Garı İstasyonu Yat Limanı Kayak Merkezi Tatil Köyleri Organize Sanayi Bölgesi Üniversite Kampüsü

Kireç, alçı ve alçı ürünleri imalatı: Sönmemiş kireç, sönmüş kireç ve suya dayanıklı kireç imalatı
Sönmüş alçıtaşından ya da sönmüş sülfattan alçı imalatı
İnşaat amaçlı alçı ürünlerin imalatı (kartonpiyer, levhalar, panolar, paneller, vb.)
Başka yerde sınıflandırılmamış alçı ve alçı esaslı bileşenlerden ürünlerin imalatı

Yayın tarihi: Eylül 11, 2019 Yayınlayan / Yazan : Rize Temizlik Firmaları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Sivas Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Sivas Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Çay Servisi Temizlik İşi Arıyorum (Sivas) İlan / kayıt numarası : # 7622 30kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Sivas temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Plastik kapı, pencere ve bunların kasaları ile kapı eşikleri, panjurlar, jaluziler,...

  • Karabük Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Karabük Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Çay Servisi Temizlik İşi Arıyorum (Karabük) İlan / kayıt numarası : # 7518 165kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Karabük temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Karabük temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık ş...