Elazığ Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7511 129 kez görüntülendi.
  • Elazığ, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Elazığ temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Elazığ temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Elazığ merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda bys. diğer yeni (kullanılmamış) malların perakende ticareti (sentetik sünger dahil)
Bys. diğer kişisel ve ev eşyalarının kiralanması ve leasingi (mobilya, elektrikli ve elektronik alet, kitap, TV, kamera, bitki, vb. dahil, müzik aleti, giyim eşyası, mücevher, vb. ile video kasetler, büro mobilyaları, eğlence ve spor ekipmanları hariç) (finansal leasing hariç)
İkinci el ev eşyası ticareti: Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kullanılmış mobilya, elektrikli ve elektronik ev eşyası perakende ticareti
Kullanılmış malların müzayede salonları vasıtasıyla perakende ticareti

Elazığ merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Elazığ içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Elazığ içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;


İkinci el ev eşyası ticareti: Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda diğer ikinci el eşya perakende ticareti (ikinci el motorlu kara taşıtları ve motosiklet parçaları ile giysi hariç)
Kauçuk ve plastik ürünleri imalatı ve ticareti sektörü : Plastik veya kauçuk saat kayışı imalatı
Vazelin, parafin mumu, petrol mumu, petrol koku, petrol bitümeni ve diğer petrol ürünlerinin imalatı
Birincil formda sentetik kauçuk imalatı

Elazığ · Ağın · Alacakaya · Arıcak · Baskil · Karakoçan · Keban · Kovancılar · Maden · Palu · Sivrice · Elazig · Agin · Hazarbaba · Aricak · Karakocan · Kovancilar
Akçakiraz Hankendi İçme Mollakendi Yazıkonak Yurtbaşı
Havalimanı Havaalanı Hızlı Tren Garı Gar İstasyonu Şehirlerarası Şehiriçi Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezleri Merkezi Organize Sanayi Bölgesi

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Elazığ Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Niğde Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Niğde Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Bayanım Temizlik İşi Arıyorum (Niğde) İlan / kayıt numarası : # 7617 20kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Niğde temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Niğde bina havalandırma bahçe buharlı ev boyler cam perde stor perde halı yıkama, d...