Üsküdar NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7974 10 kez görüntülendi.
  • Üsküdar, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Üsküdar NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Üsküdar genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Anadolu yakasında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kesiminde yer alır, Üsküdar İlçesi, doğuda Ümraniye, güneyde Kadıköy ilçeleri, batı ve kuzeybatıda İstanbul Boğazı, kuzeyde de Beykoz İlçesi’ne komşudur. İlçe bu sınırlar içinde 36 km’lik bir alan kaplar. Batısı denizdir. İlçenin nüfusu, 2009 genel nüfus sayımında yaklaşık 524,379 kişi olarak tespit edilmiştir.

33 mahalleden oluşumakta olup, köy yerleşimi yoktur. 1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getirilip İstanbul'a bağlanmıştır. 1930'da Kadıköy ve Beykoz, 1987'de Ümraniye'nin Üsküdar'dan ayrılarak ilçe olmaları, 2008'de de Örnek, Esatpaşa ve Fetih mahallelerinin Ataşehir ilçesine bağlanmasıyla bugünkü sınırlarına ulaşmıştır.

Üsküdar merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Üsküdar genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

İstanbul Anadolu Yakası Bağlarbaşı · Çamlıca · Doğancılar · Fıstıkağacı · Harem · Haydarpaşa · Nakkaştepe · Paşalimanı · Pazarbaşı · Selamsız · Vaniköy Acıbadem · Çengelköy Kandilli · Kısıklı · Kuleli · Altunizade · Ahmediye · Aziz Mahmut Hüdayi · Bahçelievler · Barbaros · Beylerbeyi · Bulgurlu · Burhaniye · Cumhuriyet· Ferah · Güzeltepe · İcadiye · Kirazlıtepe · Kuzguncuk · Küçükçamlıca · Küçüksu · Küplüce · Mehmet Akif Ersoy · Mimarsinan · Muratreis · Salacak · Selamiali · Selimiye · Sultantepe · Ünalan · Valide-i Atik · Yavuztürk · Zeynep Kamil

Üsküdar ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Motorlu kara taşıtlarının aksesuarlarının toptan ticareti (oto alarm sistemleri dahil, motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motorlu kara taşıtlarının parçalarının toptan ticareti (dorse, damper, akü dahil, motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motorlu kara taşıtı lastiklerinin ve jantlarının toptan ticareti (motosiklet ve bisiklet lastiği ve jantları hariç). Motorlu kara taşıtlarının camlarının toptan ticareti. Motorlu kara taşıtlarının parça ve aksesuarlarının bir ücret ya da sözleşmeye dayalı olarak toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Banka ve AVM Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Banka ve AVM Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Cam Temizlik Elemanı Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8078 2kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Banka ve AVM Temizliği Fiyatları Ne Kadar? Bankanız ve AVM 'niz için sürekli ve detaylı bir temizlik mi lazım? Antalya banka temizliği ve Antalya AVM temizliği konularında güçlü ekibimiz her zaman hizmetinizde...