Rize NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7926 5 kez görüntülendi.
  • Rize, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Rize NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Rize genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümü’nde yer alan Rize zümrüt yeşili yaylaları, gür ormanları, tertemiz havası ve damakları şenlendiren lezzetleri ile ülkemizin önde gelen şehirlerinden biridir. Karadeniz’e sahili olan Rize’nin toplam yüz ölçümü 3.920 kilometrekare olup TÜİK’in 2017 yılı verilerine göre nüfusu 331.041’dir. Rize Merkez başta olmak üzere Çayeli, Ardeşen, Pazar, Güneysu, Fındıklı, İkizdere, Çamlıhemşin, Hemşin, Derepazarı, İyidere, Kalkandere olmak üzere 12 ilçesi vardır. Nüfus yoğunluğu bakımından Rize Merkez en kalabalık ilçeyken Hemşin nüfusun en az olduğu ilçedir. Trabzon, Artvin, Erzurum ve Bayburt illeri ile komşu olan Rize, Karadeniz turlarının uğrak noktalarından biridir.

Rize merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Rize genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Rize · Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar · Ardesen · Camlihemsin · Cayeli · Derepazari · Findikli · Guneysu · Hemsin

Rize ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Demir/çelikten haddelenmiş/soğuk çekilmiş yassı ürünlerin toptan ticareti. Demir/çelikten bar ve çubukların, profillerin, levha kazıkların (palplanş), tüp ve boruların toptan ticareti (filmaşin, inşaat demiri, sondaj borusu, petrol, gaz vb. hatlar için borular, vb. ile tel dahil). Demir/çelikten diğer birincil formdaki ürünlerin toptan ticareti (nervürlü levhalar, sandviç paneller ve demir yolu veya tramvay yolu yapım malzemesi dahil). Ağacın ilk işlenmesinden elde edilen ürünlerin toptan ticareti (kereste, ağaç yünü, talaş ve yongası, demir yolu ve tramvay traversleri, kontrplak, yonga ve lifli levhalar (mdf, sunta vb.), parke panel, ahşap varil, fıçı ve diğer muhafazalar, vb.).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Okul ve Dersane Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Okul ve Dersane Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Villa Temizlik İş İlanları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8076 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Okul ve Dersane Temizliği Fiyatları Ne Kadar? Eğitimin olduğu yerde hijyen en önemli etkendir. Antalya okul temizliği ve Antalya dersane temizliği için güçlü bir ekiple ve büyük bir özveri ile sizin için hijyenik ortamlar sağlıyoruz.