Silivri NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7967 8 kez görüntülendi.
  • Silivri, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Silivri NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Silivri genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Silivri 41 derece 03 kuzey paraleli ve 28 derece 20 doğu meridyenlerinin birleştiği noktada,istanbul iline bağlı ve il merkezinin 67 km batısında, Marmara Denizi sahilindedir. İlçe tarım arazileriyle birlikte 860 km2 yüz ölçümüne sahiptir. Doğusunda B.çekmece, kuzeyinde Çatalca,batısında Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri ve güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Bugün ilçe merkezi Muratçeşme'nin 1 km doğusundan başlayarak Alipaşa yol ayrımına kadar uzanmaktadır.

Silivri merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Silivri genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

İstanbul Avrupa Yakası Akören Alibey Alipaşa Balaban Bekirli Beyciler Büyük Kılıçlı Büyükçavuşlu Büyüksinekli Cumhuriyet Çayırdere Çeltik Danamandıra Fatih Fenerköy Fevzipaşa Gazitepe Gümüşyaka İsmetpaşa Kadıköy Kavaklı Hürriyet Kurfallı Küçüksinekli Küçükkılıçlı Mimar Sinan Ortaköy Pirimehmet Paşa Sancaktepe Sayalar Selimpaşa Semizkumlar Seymen Yenimahalle Yolçatı

Silivri ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Yeni binaların inşaat sonrası temizliği. Çatı işleri (çatı iskeleti kurulumunu içeren inşaat işleri, çatı yapımı, çatı oluğu ve oluk ağzı montaj işleri ile metal ve diğer malzemeden çatı kaplama işleri) (dülgerlik işleri dahil). Yapısal çelik bileşenlerin kurulması işleri (bina, köprü, gezer vinç veya elektrik iletim kulesi gibi diğer yapılar için prefabrik yapısal çelik bileşenlerin kurulması vb.)
Yeraltı çalışmaları (madencilik, depolama, vb. için düşey galeri ve kuyu açma faaliyeti dahil, su kuyusu açma hariç).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Siirt NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Siirt NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Villa Temizliği İş İlanları (Siirt) İlan / kayıt numarası : # 7927 5kez görüntülendi. Ocak 6, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Siirt NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Siirt genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir i...