Adalar NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7937 3 kez görüntülendi.
  • Adalar, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Adalar NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Adalar genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Prens Adaları ya da Kızıl Adalar olarak bilinen İstanbul Adaları, şehrin Anadolu Yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanmıştır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın 2 kayalıktan oluşan bu adalar topluluğunun sadece beş tanesinde yerleşim bulunuyor. Bunlar Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası’dır. Tavşan Adası, Kaşık Adası, Yassıada ve Sivriada’da ise sürekli bir yerleşim söz konusu değildir.

Adalar merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Adalar genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

İstanbul Anadolu Yakası Prens Adaları Büyükada Heybeliada Burgaz Adası Kınalıada Sedef Adası Sivriada Demokrasi ve Özgürlük Adası Kaşık Adası Tavşan Adası

Adalar ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Başka yerde sınıflandırılmamış ara ürün (tarım hariç) toptan ticareti (korindon, lastik kord bezi, teknik kullanım amaçlı tekstil ürünleri (hortum, konveyör bandı, elek bezi), plastik veya kauçuk levha ve boru, sanayi elması, gıda dışı buz, vb.). Atık ve hurda toptan ticareti (metal olanlar) (kağıt, cam, plastik vb. ikincil hammaddeler hariç). Atık ve hurda toptan ticareti (kağıt, cam, plastik vb. olanlar) (metal olanlar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Ofis Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Ofis Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Tadilat Sonrasi Temizlik (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8088 2kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Ofis Temizliği Fiyatları Ne Kadar? Antalya ‘da ofis temizliği konusunda en kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Çalışma ortamınızın tertemiz, ferah, hijyenik bir halde olması için hemen arayın ve temizlik elemanlarımız istediğiniz zaman ofi...