Yozgat NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7935 5 kez görüntülendi.
  • Yozgat, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Yozgat NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Yozgat genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Yozgat ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. 2010 TUIK verilerine göre ilimizde merkez ilceyle beraber 14 ilce, 51 belde ve 556 köy vardir. Yozgat 14 ilçeden oluşmaktadır; Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Şefaatli, Sorgun, Yenifakılı, Yerköy ve Yozgat Merkez ilçedir.

Nüfus İlin nüfusu 2000 yılına kadar sürekli artmış, fakat bundan sonra düşüşe başlamıştır. 1960-2000 yılları arası ilin nüfusu %69,7 artmıştır. Bu dönemde yıllık nüfus artış hızı ortalama %1,7 olmuştur. Yozgat, 2007 yılı nüfus bilgilerine göre 732.127 kişidir. 384.674'ü erkek, 347.453'ü kadındır. İlin %53,72'si erkek, %46,28'i kadındır.

Yozgat merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Yozgat genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Yozgat · Akdağmadeni · Aydıncık · Boğazlıyan · Çandır · Çayıralan · Çekerek · Kadışehri · Saraykent · Sarıkaya · Sorgun · Şefaatli · Yenifakılı · Yerköy

Yozgat ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Suni gübrelerin toptan ticareti (gübre mineralleri, gübre ve azot bileşikleri ve turba ile amonyum sülfat, amonyum nitrat, sodyum nitrat, potasyum nitrat vb. dahil, nitrik asit, sülfonitrik asit ve amonyak hariç). Hayvansal veya bitkisel gübrelerin toptan ticareti (kapalı alanda yapılan ticaret). Zirai kimyasal ürünlerin toptan ticareti (haşere ilaçları, yabancı ot ilaçları, dezenfektanlar, mantar ilaçları, çimlenmeyi önleyici ürünler, bitki gelişimini düzenleyiciler ve diğer zirai kimyasal ürünler). Hayvansal veya bitkisel gübrelerin toptan ticareti (açık alanda yapılan ticaret).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Alo Antalya Temizlik Firması Şirketi Yorumlar Tavsiyeler

   Alo Antalya Temizlik Firması Şirketi Yorumlar Tavsiyeler

   Havuz Temizlik (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8082 4kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Alo Antalya Temizlik Firması Şirketi Yorumlar Tavsiyeler Kalite ve güven esaslı çalışmaları ile ve her zaman müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerine en iyi Antalya temizlik hizmetlerini sunmaya adanmış bir firma olar...