Erzurum NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7856 3 kez görüntülendi.
  • Erzurum, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Erzurum NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Erzurum genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Evliyalar Beldesi ve Dadaşlar Diyarı olarak anılan Erzurum, 761.174 nüfusuyla Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık 2. şehridir. Yüzölçümü bakımından da Türkiye’nin en büyük 19. şehridir. Nüfusun % 49,99’u kadınlardan, %50,01’i ise erkeklerden oluşarak bu eşitlikle nüfus bakımından ilgi çeken bir şehrimizdir. Tarih öncesi çağlarda birtakım siyasî olaylara şahitlik etmiştir. Nedeni ise coğrafi yapısı gereği önemli bir kavşak noktasında bulunmasıdır. Doğal güzellikleri arasında yer alan akarsuları ve ovaları sayesinde tarım ve hayvancılık önemli geçim kaynaklarıdır.

Erzurum merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Erzurum genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Erzurum · Aşkale · Aziziye · Çat · Hınıs · Horasan · İspir · Karaçoban · Karayazı · Köprüköy · Narman · Oltu · Olur · Palandöken · Pasinler · Pazaryolu · Şenkaya · Tekman · Tortum · Uzundere · Yakutiye
Askale Cat Hinis Karacoban Karayazi Koprukoy Palandoken Senkaya Konaklı Ejder 3200

Erzurum ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Yol yüzeylerinin asfaltlanması ve onarımı, kaldırım, kasis, bisiklet yolu vb.lerin inşaatı, yolların vb. yüzeylerin boyayla işaretlenmesi, yol bariyeri, trafik işaret ve levhaları vb.nin kurulumu gibi yol, tünel vb. yerlerdeki yüzey işleri, Havaalanı pisti inşaatı.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

   Cam Temizlik Firmaları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8109 4kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar? Hizmetinizdeyiz Antalya Koltuk Yıkama olarak Tüm Koltuklarınız hangi özelliğe sahip olursa olsun teknolojik profesyonel yıkama makinelerimiz ile uzman kadromuz tarafından yerinde yıkanmakta ve temizlenmektedi...