Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

 • İlan / İçerik Numarası : # 8109 3 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Hizmetinizdeyiz

Antalya Koltuk Yıkama olarak Tüm Koltuklarınız hangi özelliğe sahip olursa olsun teknolojik profesyonel yıkama makinelerimiz ile uzman kadromuz tarafından yerinde yıkanmakta ve temizlenmektedir. Koltuk yıkama herkes tarafından yılda en az bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemi yaparken kullanılan makine ve ekipmanlar büyük önem taşımaktadır. El ile silinen koltuklar kir ve tozu içine çekmektedir. Bu nedenle Antalya Koltuk Yıkama olarak karcher, nilfiks ve viğer gibi profesyonel makineler kullanmaktayız. Makinelerimiz anti bakteriyel buhar ve vakum teknolojisine sahiptir. Bu özellikler sayesinde koltuk yıkanırken mevcur kit ve tozlar koltuğun içine nüfus etmez. Vakum makinemiz ile içe çekilerek koltuklarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Günümüzün çok büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz için hijyen çok önemli. Evlerimizde sürekli koltuk ve kanepelerde oturuyoruz. Hatta bazen evlerimizde koltuk ya da kanepelerde yatıyoruz.

Sürekli temas halinde olduğumuz bu eşyalarımız Antalya Koltuk Yıkama firması denildiğinde ilk akla gelen şirket olan Hiper Temizlik Ekibi tarafından büyük bir titizlikle yapılır. Ev temizliği hizmetimizi alan tüm müşterilerimizin 1 adet koltuğunu ücretsiz olarak yıkıyoruz. Takımhalinde yapılacak koltuk yıkama işlemlerinde ise indirimlerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: Haziran 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Antalya Firmalar Şirketler Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Erzurum NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Erzurum NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Cam Temizlik Firmaları (Erzurum) İlan / kayıt numarası : # 7856 3kez görüntülendi. Ocak 5, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Erzurum NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Erzurum genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenil...