Antalya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması

  • İlan / İçerik Numarası : # 7849 4 kez görüntülendi.
    • Antalya, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Antalya genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Türkiye’nin en büyük otellerinin yer aldığı Antalya’da turizm şehri olmasından dolayı konaklama da hizmet sektörü gelişmiştir. Hemen hemen her ilçesinde yüzlerce otel, pansiyon ve kiralamak için evler yer almaktadır. Şehirde çok sayıda kafe, restoran, bar ve kulüp bulunmaktadır. Antalya mutfağı sağlıklı mutfak olarak anılmaktadır. Çeşitliliğiyle ünlü mutfakta hemen hemen her yemek zeytinyağı ile yapılmaktadır. Antalya mutfağının yöresel yemekleri arasında Taratorlu Piyaz, Hülüklü Çorba, Toros Salatası, Zerde, Tandır Kebabı yer alır. Ayrıca şehrin portakal, greyfurt gibi turunçgil reçellerim ünlüdür.

Antalya merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Antalya genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Antalya Konyaaltı Lara Kundu Muratpaşa Kepez Aksu Döşemealtı Varsak Dokuma Altınova Çallı Güllük Bayındır Meltem Hurma Altınkum Gürsu Ahatlı Örnekköy Masadağı Kütükçü Demirgül Teomanpaşa Düzlerçamı Kaleiçi Doğu Garajı Kızıltoprak Meydan Kavağı Dedeman Şirinyalı Kırcami Güzeloba Işıklar Narenciye Mevlana Şarampol Konuksever Yenigün Zeytinköy Meydan Çaybaşı Karatay Bahçelievler Havaalanı Havalimanı Otogar Serbest Bölge Organize Sanayi Yat Limanı Liman Hal Sanayi Sitesi

Antalya ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörler;

Tehlikesiz atıkların ıslahı ve bertaraf edilmesi ve bertarafı için depolama alanlarının işletilmesi
Tehlikeli atıkların ıslahı ve bertaraf edilmesi (tehlikeli atıkların ıslahını yapan tesislerin işletilmesi, zararlı atıkların yok edilmesi için kullanılmış malların bertarafı vb. faaliyetler) (radyoaktif atıklar hariç)
Radyoaktif atıkların ıslahı ve bertaraf edilmesi.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet