Aydın NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7850 3 kez görüntülendi.
    • Aydın, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Aydın NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Aydın genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Aydın, Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan, şehir merkezi iç kesimde bulunsa da sahil ilçelerine sahip olan bir ilimizdir. Batısında Ege Denizi, kuzeyinde İzmir ve Manisa, doğusunda Denizli ve güneyinde Muğla ili yer almaktadır. Ege Denizi’ne Kuşadası, Söke ve Didim ilçelerinin kıyısı olması nedeniyle bu ilçelerde turizm daha ön plandadır. İç kesimlerde ise arkeolojik ve etnografik değerler daha ön plandadır. Ayrıca, Buharkent ilçesindeki termal kaynaklar, Bozdoğan ilçesindeki Madransu kaynağı, tüm sokakların aynı meydana çıktığı Atça ilçesi gibi farklı bölgelerinde de farklılıklarıyla ön plana çıkan detaylarla dolu bir ildir.

Aydın merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Aydın genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Aydın · Bozdoğan · Buharkent · Çine · Didim · Efeler · Germencik · İncirliova · Karacasu · Karpuzlu · Koçarlı · Köşk · Kuşadası · Kuyucak · Nazilli · Söke · Sultanhisar · Yenipazar · Yazıkent · Davutlar · Güzelçamlı · Altinkum · Akbük · Altınkum · Akbuk · Bozbük · Pamucak Soke Cine Ephesus Şirince Kusadasi Aydin Afrodisias Aphrodisias Didyma Priene Ladies beach
Bozdogan Kosk

Aydın ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörler;

Gemi ve yüzer yapıların hurdalarının materyallerinin geri kazanımı amacıyla parçalara ayrılması (sökülmesi), Hurdaların geri kazanım amacıyla parçalara ayrılması (otomobil, bilgisayar, televizyon vb. donanımlar) (gemiler ve yüzer yapılar ile satmak için kullanılabilir parçalar oluşturmak amacıyla sökme hariç)

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet