Bursa NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7852 4 kez görüntülendi.
  • Bursa, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Bursa NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Bursa genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Bursa, kültürümüzde önemli yere sahip Hacivat ve Karagöz'ün memleketi olarak da bilinir. Uludağ'a sırtını veren bu kent, Marmara'ya yüzünü dönmüştür. Verimli ovası, termal kaynakları, gölleri ve tarihi değerleriyle Türkiye'nin en büyük ve en önemli kentlerindendir. Dünyanın en hızlı gelişen kentleri arasındadır.

Bursa ekonomisinin ikinci önemli kalemi ise turizmdir. Sahip olduğu kervansaraylar, camiler, hanlar, parklar, kaleler, hamamlar ve tarihi köyleri, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin burayı ziyaret etmesini sağlamaktadır. Tüm bu sahip olduğu özelliklerle 2000 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Bursa, 2014'te ise Dünya Mirası olarak tescil edildi.

Bursa merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Bursa genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Bursa Büyükorhan Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keles Kestel Mudanya Mustafakemalpaşa Nilüfer Orhaneli Orhangazi Osmangazi Yenişehir Yıldırım
Uludağ Güzelyalı Cumalıkızık Oylat Kumkaya Zeytinbağı Altıntaş Kurşunlu Engürücük Büyükkumla Karacaali Çakırca Gölyaka Sölöz Heceler Müşküle Göllüce Derbent Çakırca Keramet Üreğil Yildirim Yenisehir inegol Buyukorhan

Bursa ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

İyileştirme faaliyetleri ve diğer atık yönetimi hizmetleri (kirletilmiş toprak ve yeraltı sularının temizlenmesi, kara mayınlarının temizlenmesi, vb.), Bina projelerinin geliştirilmesi (satışa yönelik bina projeleri için mali, teknik ve fiziksel araçların bir araya getirilmesi suretiyle konut veya diğer amaçlı kullanıma yönelik bina projelerinin organize edilmesi) (yapı kooperatifleri hariç).

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

   Bina Dış Cephe Temizlik Firmaları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8114 1kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar? Özenle Çalışıyoruz Özellikli Yat ve Gemi temizliği hizmeti kullanılan malzemeler ve kimyasallar bakımından çok dikkat edilmesi gereken ve profesyonel yaklaşım gerektiren bir iştir. Yat veya Geminizin ...