Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

 • İlan / İçerik Numarası : # 8114 1 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Özenle Çalışıyoruz

Özellikli Yat ve Gemi temizliği hizmeti kullanılan malzemeler ve kimyasallar bakımından çok dikkat edilmesi gereken ve profesyonel yaklaşım gerektiren bir iştir. Yat veya Geminizin gerek iç gerekse dış materyallerine zarar vermeden dezenfektan içerikli temizlik malzemelerimiz ile profesyonel temizlik hizmeti için hemen bizi arayarak teklif alabilirsiniz.

Yalnızca altını çizerek bazı konularıda belirtmek isteriz. Antalya Yat ve Gemi Temizliği hizmetlerini verirken gemi veya yatların bulunduğu limanlar bizler için belirli kısıtlamalar getirmektedir. Örneğin Yat veya Geminizin bulunduğu limana geldiğimizde yasalar gereği çalışma süresi sınırlıdır. Çalışılan her saat için vergi ödenmektedir. Bu vergilendirmeler yat veya gemi sahibine ait olup tarafımızdan bir faturalandırma yapılmaz.

Bu konuyu baştan belirterek bir mağduriyet yaşanmaması adına siz değerli müşteril müiterimize bilgi veriyoruz. Çünkü yaz aylarının gelmesi ile birlikte özellikle bu alanda temizlik gerekmektedir. Bize ulaştığınızda ilk etapta sizlerden yat veya geminizin boyutları hakkında bilgi alacağız. Ardından vergilendirme ve çalışma süreleri hakkında anlaşma sağlandıktan sonra hizmetinizdeyiz.

Yayın tarihi: Haziran 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Antalya Temizlik Firmaları Şirketi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bursa NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Bursa NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Bina Dış Cephe Temizlik Firmaları (Bursa) İlan / kayıt numarası : # 7852 4kez görüntülendi. Ocak 5, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Bursa NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Bursa genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir i...