Düzce Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7509 53 kez görüntülendi.
  • Düzce, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Düzce temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Düzce temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Düzce merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Basım öncesi bilgisayar destekli hizmetler (bilgisayar destekli sayfa tasarımı ile saydam, asetat, reprografik sunum araçları ve diğer sayısal sunum ortamları, taslaklar, planlar vb. baskı ürünlerinin tasarlanması) (masa üstü yayımcılık dahil)
Ciltçilik ve ilgili hizmetler/mücellitlik (katlama, birleştirme, dikme, yapıştırma, kesme, kapak takma gibi işlemler ile damgalama, Braille alfabesi kopyalama vb. hizmetler)
Tarih verme, damga, mühür veya numara verme kaşeleri, numeratör, elle çalışan basım aletleri, kabartma etiketleri, el baskı setleri, hazır daktilo şeritleri ve ıstampaların imalatı
Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)

Düzce merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Düzce içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Düzce içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Radyo programı yapımı ve yayıncılığı: Radyo programı yapımcılık faaliyetleri
Radyo yayıncılığı (radyo yayın stüdyoları vb.)
Sahaflık: Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda ikinci el kitapların perakende ticareti (sahafların faaliyetleri)
Televizyon programcılığı ve yayıncılığı faaliyetleri: Sinema filmi, video ve televizyon programları çekim sonrası faaliyetleri (ses-görüntü redaksiyonu, asıl kopyaların aktarımı, renk düzeltme, sayısal iyileştirme, görsel efekt, animasyon, alt yazı, başlıklandırma, grafik, vb. işler)

Düzce · Akçakoca · Cumayeri · Çilimli · Gölyaka · Gümüşova · Kaynaşlı · Yığılca · Duzce · Akcakoca · Dokuzdeğirmen · Cilimli · Golyaka · Gumusova · Kaynasli · Yigilca
Beyköy · Boğaziçi · Konuralp Arkut Esentepe
Havalimanı Havaalanı Hızlı Tren Garı Gar İstasyonu Şehirlerarası Şehiriçi Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezleri Merkezi

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Düzce Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırklareli Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Kırklareli Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Fabrika Temizlik Elemanı İş İlanları (Kırklareli) İlan / kayıt numarası : # 7613 24kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kırklareli temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Çevre düzenleme ve peyzaj faaliyetleri: Spor alanları (futbol sahaları, golf a...