Bartın NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7895 5 kez görüntülendi.
    • Bartın, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Bartın NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Bartın genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Bitki örtüsü Bartın’daki ormanlık alanlar, bitki ve ağaç türü zenginlikleri ile yaban hayvanları yönünden Türkiye'nin en ilginç ve en zengin ormanlık alanlarındandır.

Bu itibarla; Kastamonu ve Bartın il sınırları içinde bulunan Küre Dağlarının batı kesimi, Bakanlar Kurulu kararı ile Kastamonu-Bartın-Küre Dağları Milli Parkı olarak kabul edilmiştir. Bu olgu bölgede başta dağ turizmi olmak üzere yeni bir turizm potansiyelinin doğmasına olanak sağlamıştır. Ormanların geçmişten gelen zenginliğini korumak ve geleceğe daha zengin orman kaynakları bırakabilmek için yoğun bir çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar genellikle Bartın ve yöresinin yeşilliğini korumayı amaçlamaktadır.

Bartın merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Bartın genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Bartın · Amasra · Kurucaşile · Ulus · Arıt · Bartin · Arit · Kurucasile

Bartın ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Çiçek, bitki ve çiçek soğanı toptan ticareti. Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç). Canlı kümes hayvanları (tavuk, hindi, vb.) toptan ticareti. Ham deri, post ve kürklü deri toptan ticareti. Tabaklanmış deri, güderi ve kösele toptan ticareti. Fındık, antep fıstığı, yer fıstığı ve ceviz toptan ticareti (kavrulmuş olanlar hariç). Taze incir ve üzüm toptan ticareti.
XXXNACE sektör

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet