Bilecik NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7898 4 kez görüntülendi.
  • Bilecik, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Bilecik NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Bilecik genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Bilecik ili, Marmara Bölgesi'nin güney doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgelerinin kesim noktaları üzerinde yer alır. İlin bilinen en eski isimleri arasında Agrilion ve Belekoma vardır. Bilecik, Osmanlı İmparatorluğu'nun doğduğu topraklardadır.

Her yıl Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt şenlikleri, Bilecik iline bağlı Söğüt'te yapılmaktadır. Bölgede zengin mermer ocakları mevcuttur. Sakarya ırmağının etrafında kurulan ve göletleri ve derelerinin zenginliği ile tanınan yöre antik çağlardan günümüze tarihin izlerini taşır.

Şehirdeki Şeyh Edebali Türbesi, tüm Türkiye'den ziyaretçi almaktadır. Bilecik ilindeki Kurtuluş Savaşı zamanındaki izler, Bilecik ilinin ilk yerleşim yeri olan Şeyh Edebali Türbesinin çevresinde halen görülebilir. Bunlara örnek olarak bir kısmı savaş sırasında yıkılmış olan minare gösterilebilir.

Bilecik merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Bilecik genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Bilecik · Bozüyük · Gölpazarı · İnhisar · Osmaneli · Pazaryeri · Söğüt · Yenipazar Sogut Golpazari Bozuyuk

Bilecik ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;
Et toptan ticareti (av hayvanları ve kümes hayvanları etleri hariç). Yenilebilir sakatat (ciğer, işkembe, böbrek, taşlık vb.) toptan ticareti. Et ürünlerinin toptan ticareti (salam, sosis, sucuk, pastırma vb.). Süt ürünleri toptan ticareti (işlenmiş süt, süt tozu, yoğurt, peynir, kaymak, tereyağ vb.). Yumurta ve yumurta ürünleri toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya temizlik firmaları şirketleri en iyi fiyatlar

   Antalya temizlik firmaları şirketleri en iyi fiyatlar

   Emekli Temizlik Elemanı Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8129 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya temizlik firmaları şirketleri en iyi fiyatlar Kurumsal temizlik taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirecek olan ekibimiz, temizlik firmalarından düzenli olarak talep ettiğiniz her türlü ihtiyacı üstlenmektedir. Bu yüzden rutin temizlik hizm...

  • Ardahan NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Ardahan NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Emekli Temizlik Elemanı Arayanlar (Ardahan) İlan / kayıt numarası : # 7893 3kez görüntülendi. Ocak 5, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Ardahan NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Ardahan genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenil...