Amasya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7892 3 kez görüntülendi.
  • Amasya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Amasya NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Amasya genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Amasya ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde bulunan bir ildir. Merkezi Amasya'dır. 2010 TUIK verilerine göre merkez ilçe ile birlikte 7 ilçe, bunlara bağlı 20 belde ve 349 köyü vardır.

Amasya'nın bilinen ilk adı "Amaseia"'dır. Bu isim dünyanın ilk coğrafyacısı olarak bilenen Strabon tarafından verilmiştir. "Amaseia" amozonlardaki yaşayan halkın kraliçelerine verdikleri isimdir.

Coğrafya Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz Bölümü'n de bir ildir. İlin komşuları: Kuzeyde Samsun, batıda Çorum, doğuda ve güneydoğuda Tokat, güneyde Yozgat.

Amasya merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Amasya genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Amasya Göynücek Gümüşhacıköy Hamamözü Merzifon Suluova Taşova Goynucek Gumushacikoy Hamamozu Tasova
Doğantepe Uygur Ziyaret

Amasya ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

İşlenmemiş ağaç, atık, hurda ve geri dönüştürülebilir malzemeler, vb. başka yerde sınıflandırılmamış diğer belirli ürünlerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
Çeşitli malların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar. Çeşitli malların müzayede, mezat, açık arttırma yoluyla toptan satışını yapan aracılar.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Expo Temizlik Şirketi Temizlik Elemanları

   Antalya Expo Temizlik Şirketi Temizlik Elemanları

   Bay Bayan Temizlik Elemanı Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8127 4kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Expo Temizlik Şirketi Temizlik Elemanları Expo Temizlik şirketi olarak Antalya ilinin tüm ilçelerinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Güven ve kalitenin adresi olan firmamız, eğitimli ve güler yüzlü temizlik elemanlarımız ile periyodik te...