Ordu NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7877 3 kez görüntülendi.
    • Ordu, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Ordu NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Ordu genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Hem Ordu’nun hem Ünye’nin oksijen kaynağı olan Çamlık piknik alanında dinlenebilir, temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Ordu merkeze 3 kilometre uzaklıkta bulunan Fatsa’da tarihî ve doğal güzellikleri görmenin yanı sıra su altı dalışı yapabilir, tertemiz denizde yüzebilirsiniz. Doğa ile baş başa birkaç gün geçirmek ve gözünüzü yeşile doyurmak isterseniz Perşembe Yaylası, Turnalık Yaylası ve Çambaşı Yaylası sizleri bekliyor. Bahar aylarında Ordu’ya gelirseniz şehrin en büyük gölü olan Ulugöl’de eşsiz bir manzarayla karşılaşacağınızı unutmayın. 2017 yılında hizmete giren Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nde her türlü kış sporunu yapabilir, bembeyaz doğada yürüyüşe çıkabilirsiniz. Karadeniz’in incisi Ordu’da doğası, tarihî yapıları, nefis yemekleri ile unutamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ordu merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Ordu genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Ordu · Akkuş · Altınordu · Aybastı · Çamaş · Çatalpınar · Çaybaşı · Fatsa · Gölköy · Gülyalı · Gürgentepe · İkizce · Kabadüz · Kabataş · Korgan · Kumru · Mesudiye · Perşembe · Ulubey · Ünye · Aybastı Akkus Altinordu Aybasti Camas Catalpinar Caybasi Golkoy Gulyali Gurgentepe Kabaduz Kabatas Persembe Unye Aybasti Çambaşı Cambasi

Ordu ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;
Diğer motorlu kara taşıtlarının perakende ticareti (kamyonlar, çekiciler, otobüsler, römorklar, yarı römorklar, karavanlar ve motorlu karavanlar). Motorlu kara taşıtlarının elektrik sistemlerinin onarımı. Motorlu kara taşıtlarının lastik onarımı (tekerlek ayar ve balansı dahil). Araba yağlama, yıkama, cilalama ve benzeri faaliyetler. Motorlu taşıtların koltuk ve döşemelerinin bakım ve onarımı
Motorlu kara taşıtlarının karoser ve kaporta onarımı vb. faaliyetler (kapı, kilit, cam, boyama, çarpma onarımı vb.).

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet