Sakarya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7878 2 kez görüntülendi.
    • Sakarya, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Sakarya NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Sakarya genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.
1987 – 1988 yıllarında Türkiye’nin refah düzeyi en çok artan illeri arasında yer alan Sakarya, yıllar ilerledikçe gelişimini sürdürmüştür. Sakarya’da faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında yer alan birçok firma bulunmaktadır. Şehrin ekonomisi tarım ve sanayiye dayanmaktadır. Karadeniz ikliminin de etkisiyle sulak bir iklime sahip olan Sakarya’nın topraklarının %50’si tarıma elverişli arazilerden oluşmaktadır ve nüfusun %65’i tarım sektöründe çalışmaktadır Nüfusun %15’i sanayi sektöründe çalışırken geri kalan kısmı ise çeşitli sektörlerde çalışmaktadır.

Sakarya merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Sakarya genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Sakarya Adapazarı Akyazı Arifiye Erenler Ferizli Hendek Karapürçek Sapanca Serdivan Söğütlü Geyve Karasu Kaynarca Kocaali Pamukova Taraklı Adapazari Akyazi Karapurcek Sogutlu

Sakarya ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Motorlu kara taşıtlarının genel bakım ve onarımı (radyatör, klima ve egzoz bakım ve onarımı dahil, aynı işletmede yapılanlar ile elektrik sistemi, tekerlek ve karoser onarım hizmetleri hariç)
Motorlu kara taşıtlarının genel bakım ve onarım hizmetleri (aynı işletmede mekanik, elektrik sistemi, kaporta, boya, fren sistemi, cam, pencere vb. bakım ve onarımının yapılması)
Motorlu kara taşıtlarına LPG sistemi montajı ve bakımı hizmetleri.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet