Adapazarı NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması

  • İlan / İçerik Numarası : # 7879 5 kez görüntülendi.
    • Adapazarı, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Adapazarı NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Adapazarı genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Sakarya, yükseköğretim imkânı sağlayan Sakarya Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Toplamda 17 fakülte, 2 yüksekokul, 15 meslek yüksekokulu, 1 konservatuar ve 5 enstitüyü barındıran Sakarya Üniversitesi, yaklaşık 100.000 öğrenciye yükseköğrenim fırsatı sunmaktadır ve büyük şehirlere yakınlığı nedeniyle ülkemizde sıklıkla tercih edilen üniversitelerden biridir.

Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim birimi olan Sakarya, günümüzde de konumuyla seyahat severlerin ilgisini çekmekte ve doğal güzellikleri, Sapanca Gölü ve Karadeniz kıyısındaki Karasu, Kocaali gibi yerleşim yerleri ile birlikte kendine hayran bırakacak yeni misafirlerini beklemektedir.

Adapazarı merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Adapazarı genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Sakarya Adapazarı Akyazı Arifiye Erenler Ferizli Hendek Karapürçek Sapanca Serdivan Söğütlü Geyve Karasu Kaynarca Kocaali Pamukova Taraklı Adapazari Akyazi Karapurcek Sogutlu

Adapazarı ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Motorlu kara taşıtlarının aksesuarlarının toptan ticareti (oto alarm sistemleri dahil, motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motorlu kara taşıtlarının parçalarının toptan ticareti (dorse, damper, akü dahil, motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motorlu kara taşıtı lastiklerinin ve jantlarının toptan ticareti (motosiklet ve bisiklet lastiği ve jantları hariç). Motorlu kara taşıtlarının camlarının toptan ticareti. Motorlu kara taşıtlarının parça ve aksesuarlarının bir ücret ya da sözleşmeye dayalı olarak toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet